Elexbet Para Yatırma Yolları

Elexbet para yatırma yolları nelerdir, ne kadar güvenlidir? Lisanslı sistemimizde tamamen yasal ödeme araçları geçerlidir. Üstelik en kolay limitlerde sağlanan bu geçerlilik, sana bonus kazandırıyor.

Sorunsuz ve kolay ödeme yolları ile en güvenli para çekimlerini bu menüden yapacaksın. Aşama aşama ödeme grafiklerini hemen keşfet ve slotlarda kazanmaya hemen başla!

Havale İle Para Yatırma

Pronet Gaming altyapısı ile oluşturulmuş sisteminiz tüm ödeme kanallarını en güvenli şekilde sunarız. Güncel olarak sistemimizde bankacılık teknikleri ve ön ödemeli sanal para kartları ile işlemlere olanak sağlıyoruz. Tüm aşamalarda hem canlı destekten hem de ana menüde bulunan yardım bölümü üzerinden bilgi alabiliyorsun.

Elexbet para yatırma yolları arasında uyguladığımız havale yatırımları her banka hesabından veya debit kartlar üzerinden yapılabiliyor. Transferlerini aşağıdaki aşamaları uygulayarak tamamlayabilirsin;

  • Müşteri hizmetlerinden güncel hesap numarası ya da iban bilgilerini al.
  • Hesabının bulunduğu bankanın mobil uygulamasını veya internet bankacılığını aç.
  • Para transferleri /para gönder / iban ile gönder seçeneklerine tıkla.
  • Yeni bir alıcı diyerek sistemimizin iban numarasına ya da hesap numarasını ekleyebilirsin.
  • Para yatırma miktarlarını en az 100 TL ve en fazla 100.000 TL arasında ekle.
  • İşlemi hemen sağlamak için gerekirse Fast uygulamasını yapabilirsin.

Havale ile transferlerinde menümüzde tarafından herhangi bir komisyon kesintisi yapılmaz. Ancak her bankanın havale EFT ücretleri farklı olduğu için bu konuda bilgi alabilirsin. Yatırımdan sonra oyuncu hesabına giriş yaptığında yine yatırım bölümü üzerinden para yatırma formunu doldurarak transferini alabilirsin.

CepBank İle Para Yatırma

CepBank ile para yatırma işlemleri oldukça kolaydır. Her bankacılık sistemi üzerinden en az 20 TL ile 7 24 komisyonsuz işlem yapabiliyor.

Cepbank uygulaması olan tüm banka kuruluşlarından QR kod veya cep bank ile tek seferde 5.000 liraya kadar transferler sorunsuz alınır. Şayet işlem aşamalarının nasıl olacağını bilmiyorsan, güvenli ödeme imkanları başlığı bölümüne tıklayarak üye girişi ile nasıl yapılır alanlarını görüntüleyebilirsin.

Her para yatırma ve para çekme transferlerin arasında onaydan sonra 2 saatlik süre geçmesi gerekmektedir. Günlük işlem sayılarında yatırımlar için herhangi bir kısıtlama uygulanmıyor. Ancak üst linkleri cep bank ile BDDK kurallarına göre uygulanır. Bankaya, hesap bakiyeleri veya kredi kartı limitlerine bağlı olarak bu tutar 5.000 TL ile 25.000 TL arasında değişebilir.

Sanal Kart İle Para Yatırma

Elexbet para yatırma yolları arasında ön ödemeli sanal kartlar bulunuyor. Ve bunlara yenileri eklendikçe yine güvenli ödeme sistemimizle ekliyoruz. Ana sayfanın alt kısmında bulunan hızlı erişim metotları üzerinden para çekme veya para yatırma bölümlerine giriş yapabiliyorsun. Ayrıca ödemeler başlığı altında da kurallara dair tüm hususları belirtiyoruz.

Sanal kart ile tüm yatırım ve çekim işlemlerinde uygulanabilen limitler farklıdır. Türk lirası, Amerikan doları veya euro birimleri üzerinden transferlerini kolay şekilde gerçekleştirebilirsin.

Ayrıca Visa logolu tüm kredi kartlarından 50 TL ve 10 bin TL arasında işlem yapılır. Master Card ile Maestro Card işlemlerin tamamen sorunsuz biçimde tamamlanmaktadır. Payfix şu an için geçerli değildir.

Astropay İle Para Yatırma

Elexbet para yatırma yolları listesinde özellikle yurtdışından katılan oyuncularımızın favori tekniklerinden biri Astropay olarak bulunuyor. Dolar bazında hem Astropay sanal kartları hem de mobil cüzdanları üzerinden transferlerini gerçekleştirebilirsin.

Astropay ile uygulanabilir limitler minimum 10 $ ve maksimum 5.000 $ aralığında sağlanıyor. Tek seferlik kullanılabilen Astro kartlar ile yatırım yapabiliyorsun. Türkiye’de resmi geçerliliği bulunur ve satın alınabilirlik mevcuttur.

Otopay deposit miktarları yine güncel olarak canlı yardımdan öğrenip transfer sağlayabilirsin. Sistemimizde genel olarak en düşük yatırım miktarı 10 TL, 10 $ veya 10 € olarak belirlenmiştir. Yatırılabilir en üstün miktar ise 500.000 TL’ye kadar sağlanıyor.

S.S.S

Hangi bankadan havale yapılır?

Ödeme işlemlerimizi, kendi adına açılmış bir hesap olması kaydıyla tüm bankalardan yapabilirsin. EFT, FAST ve havale işlemleri için güncel IBAN numaralarını canlı destekten almayı unutma.

Hangi kredi kartı geçerlidir?

Küresel alanda Visa özelliği bulunan tüm kredi kartları ile yatırım işlemlerini yapabilirsin. Hem mobilden hem online sistemden, Master Card ve Maestro kart geçerlidir. American Express geçerli değildir.

Yorum yapın