Dumanbet Para Yatırma Yolları

Dumanbet para yatırma yolları, sana en güvenli işlemleri sunar. Bakiyeni destekleyecek masrafsız işlemler ve ekstra bonuslarla şık sunumlar yapıyoruz. Yeni ödeme araçlarını hemen keşfet!

2024 yeni çıkan slotlar ve TV oyunlarında geçerli ödeme yolları ve en iyi limitlerle işlemlerini hemen yap. Anında, hızlı ve gizlilik koşulları özeniyle transferlerin kolay hale gelecek.

Crypto Box İle Para Yatırma

XNet güvencesi ile sunduğumuz ödeme grafiklerinde, tüm bilgilerin korunur. Kişisel verilerin korunmasına özen gösteriyor ve gizlilik koşulları kapsamında tüm finansal işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Menümüzde yer alan tüm ödeme teknikleri, gerçek kullanıcılara özel olarak hazırlanmıştır. Kurumsal, ticari hesaplardan herhangi bir finansal transfer yapılmaz.

Dumanbet para yatırma yolları arasında kripto yazılım seçenekleri de bulunuyor. Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple gibi çeşitli sistemler üzerinden transferlerini güvenli bir biçimde gerçekleştirebilirsin.

Doğrudan mekanizmaya giriş yaparak Türk lirası ya da Euro birimlerini seçtiğin zaman hemen kripto transferin gerçekleşir. Başka bir platforma bağlanmana gerek olmadan direkt olarak Crypto Box ile transferin sağlamış olursun. Alt yatırımlar 50 TL ve günlük en fazla 250.000 TL’ye kadar kripto transferlere izin verilir.

VIP Havale İle Para Yatırma

VIP Havale sistemi, online ödemeler için geliştirilmiştir. Otomatik havale fonksiyonu niteliğinde kullanılmaktadır. Doğrudan ödeme ekranı açılır ve bir aracı sistem olarak herhangi bir ödeme tekniğiyle bu platform üzerinden ekstra ödeme işlemlerini sağlayabilirsin.

Genel olarak banka hesapları, debit kartlar, ön ödemeli sanal para kartları veya kredi kartları üzerinden transfer işlemlerin gerçekleştiriliyor. Birkaç satırlık ödeme ekranını kolayca kullanabilir ve tüm para yatırma işlemlerini ekstra komisyon kesintisi olmadan VIP ayrıcalıklarla sağlayabilirsin.

Bu sistem üzerinden kart ya da hesap bilgilerini girmen gerekiyor. Böyle olduğunda alt kısımda belirlenen bankacılık uygulaman ile bağlantı kurulur ve hesaplarının listesi görüntülenir.

Buradan para yatırma yapacağın hesabı seçerek hemen transfer talebini oluşturabiliyorsun. Aynı zamanda para çekme işlemlerini de yine VIP kombinasyonlarıyla tamamlayabilirsin.

EE- Manuel Havale İle Para Yatırma

Dumanbet para yatırma yolları arasında bir başka özel teknik ee-manuel havale olarak uygulanır. Tıpkı Envoy sistemi gibi geliştirilmiş bir ödeme aracıdır. Bilgi güvenliğinin şifrelenmiş teknolojiler ile sağlanması adına bu sistemi kullanabilirsin.

EE- Manuel Havale yanı sıra platformumuzda geçerli olan diğer ödeme araçlarından bazıları da şöyledir;

  • MasterCard
  • Anında QR
  • Kredi/ Banka Kartı
  • Hızlı QR Yatırım
  • Tether (USDT)
  • VIP Havale
  • CepBank
  • Papara ve Parola Papara
  • Express Havale

M Kare Kod İle Para Yatırma

Dumanbet para yatırma yolları listesinde kare kod yatırımları için M optimizasyonu sağlanmıştır. En kolay şekilde uygulanabilir ödeme aracıdır. Telefon kamerası üzerinden ekranda gördüğün karekodu okutarak anında transferlerini gerçekleştirebiliyorsun.

M QR kullanmak için banka hesabından veya banka kartlarından uygulama aracılığıyla giriş yapabiliyorsun. Ayrıca pek çok ön ödemeli mobil cüzdanda bulunan QR kod tekniğiyle de yine bu yatırımlarını komisyonsuz sağlayabilirsin.

M Kare Kod ile yatırılabilir en az miktar 20 TL, 50 TL gibi düşük miktarlardan itibaren uygulanmaktadır. Bu biraz da hangi dijital cüzdanı veya hangi para kartını kullandığına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Astropay, Ecopayz veya Payfix gibi çeşitli teknikler üzerinden yatırım limitlerini güncel olarak canlı yardımdan öğren ve daha sonra karekod okutma yöntemiyle hızlı bir şekilde transferlerini tamamla.

Jeton ile deposit yatırma işlemlerinin tamamını sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirsin. Hem Türk lirası bazında tek kullanımlık hazırlanmış Jeton kartları ile hem de jeton cüzdan üzerinden transfer sağlayabiliyorsun.

Wallet uygulamasını indirdiğinde online ve tamamen ücretsiz şekilde hesap açabilirsin. Daha sonra Türk lirası veya dünya üzerindeki çeşitli ve para birimleri üzerinden hesap oluşturup, istediğin kadar transfer gerçekleştirebiliyorsun. İşlem aşamalarının tamamı veya sorunlar için de müşteri hizmetlerimiz sana destek olacaktır.

S.S.S

Para kesintilerini ödüyor musunuz?

Bankacılık sistemleri tarafından uygulanan işlem masrafları veya komisyonlardan, firmamız sorumluluk kabul etmez. Kripto platformların uyguladığı masraflar da tarafımızca karşılanmaz. Bizler, hiçbir işlemden komisyon almıyoruz.

Para yatırma kartlarına nasıl para yüklenir?

Onaylı mobil cüzdanlar ya da sanal para kartlarına; debit/ kredi kartları ile para yüklemesi yapılır. Özelliklerine göre banka hesaplarından ya da ATM’den para gönderimlerine uygun sanal kartlar vardır.

Yorum yapın