Dinamobet Arkadaşını Getir Bonusu

Dinamobet arkadaşını getir bonusu yüksek kazandırma oranlarına sahip olan son derece avantajlı bir bonus seçeneğidir!

Dinamobet arkadaşını getir bonusu dışında hoş geldin bonusları, ilk üyelik kampanyaları ve yatırım promosyonları gibi birçok farklı bonus seçeneğini görüntüleyebilirsiniz. Arkadaşını getir kampanyası son derece avantajlı olduğu için birçok bet tutkunu tarafından tercih edilir.

Dinamobet Arkadaş Bonusu Nasıl Alınır?

Site içerisinde verilen arkadaş kampanyaları arasında henüz arkadaş bonusu yoktur. Site içerisinde verilen arkadaş ikramiyesinden yararlanabilmek için promosyonlar sayfasını açmanız gerekir.

Promosyonlar sayfasının açılmasının ardından site içerisinde yer alan farklı promosyonları görüntüleyebilirsiniz. Sitede verilen promosyonların arasında arkadaş kampanyası eklenecek olan güncelleme ile birlikte gelecektir.

Sitenin içerisinde sunulan arkadaş ikramiyesini kullanabilmek için canlı destek üzerinden taleplerinizi oluşturmanız mümkün. Bunun dışında promosyonlar sayfasının üzerinden de bonus talep seçeneğine tıklayarak kampanyayı talep etmeniz mümkün. İkramiye hakkında bilmeniz gereken genel şartlar şöyle;

 • Promosyonu kullanmak için arkadaşınızın en az 100 TL kadar yatırım yapması gerekir.
 • Arkadaşınızın yatırım işlemini tamamlamasının ardından yatırımı herhangi bir alanda kullanmadan canlı desteğe bağlanarak referans olarak kullanıcı adınızı vermelidir.
 • Arkadaşını getir kampanyasının herhangi bir limiti bulunmaz.
 • Davet ettiğiniz arkadaşınızın yaptığı yatırım ne kadar yüksek olursa o kadar promosyonu kullanabilirsiniz.
 • Çekim gerçekleştirmek için çevrim şartı, alınan promosyon spor oyunları içerisinde 10 katı kadar çevrim yapmalısınız.
 • Siteye üye yaptığınız arkadaşınızın daha önce bu siteye hiç kayıt olmaması şartı aranır.
 • Bu promosyon siteye yeni üyeler kazandırmak için verilen bir kampanyadır.
 • Promosyonu kullanmak istiyorsanız siteye en az 5 kez yatırım yapmış olmanız gerekir.

Yukarıda yer alan kurallara uymanız durumunda promosyonu kullanabilirsiniz. Kampanya kuralları ile ilgili olarak bilgi sahibi olmak istiyorsanız seçtiğiniz promosyonun üzerine tıklamalı ve kampanya için belirlenen kuralları öğrenmelisiniz. Daha sonrasında promosyonu kullanarak kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Arkadaş bonusu sitenin en çok tercih edilen kampanya seçeneklerinin başında gelir. Kampanyadan yararlanmak istiyorsanız ilk olarak ikramiyenin siteye eklenmesini beklemeniz gerekir.

Dinamobet Arkadaş Bonusu Kaç TL

Dinamobet sitesi içerisinde arkadaş kampanyasına sahip olmak istiyorsanız kampanyada belirlenen şartların dışına çıkmadan işlem yapmanız gerekir. Sitede verilen arkadaş promosyonuna sahip olabilmek için genel bonus şartları hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Genel bonus promosyonları kuralları şöyle;

 • Promosyonu kötüye kullandığı veya hile yaptığı tespit edilen üyelerin kampanyaları talep edilir.
 • Promosyon talebi oluşturduktan sonra bet almadıysanız promosyon iptali gerçekleştirmeniz mümkün.
 • Oynadığınız herhangi bir bet olması durumunda kampanya iptali yapamazsınız.
 • Para yatırımı yapıp kaybetmenizin ardından promosyon talep edemezsiniz.
 • Her üye yaptığı tek bir yatırım için bir promosyon kullanma hakkı vardır.
 • Çoklu giriş, aynı IP ile gerçekleştirilen girişlerde kullanılan promosyonların tespit edilmesi durumunda kullanıcı hesabı süresiz olarak kapatılır ve kazançlar da silinir.
 • Promosyonu diğer kampanyalar ile birleştiremezsiniz.
 • Aktif bir promosyon varken bu promosyonu veya bu kampanyadan doğan diğer ikramiyelerden yararlanamazsınız.
 • Çevrim şartları teknik bir birim tarafından tek tek kontrol edilmez.
 • Kontrol ve onaylama süresi 12 ile 24 saat arasında sürer.
 • Herhangi bir anlaşmazlık yaşanması halinde bet sitesinin vereceği kararlar bağlayıcı nitelikte olur.

Bet sitesinde verilen arkadaş ikramiyesinden yararlanmak istiyorsanız sitenin promosyonlar sayfasını açmalısınız. Kampanya seçenekleri arasından arkadaş ikramiyesine hızlı ve kolay şekilde ulaşmanız mümkün. Arkadaş bonusu kaç TL; site içerisinde arkadaş kampanyası en az 100 TL olarak yararlanabilirsiniz.

S.S.S

Dinamobet arkadaşını getir bonusu nereden talep edilir?

Dinamobet sitesinin içerisinde yer alan arkadaş getir kampanyasını kullanmak istiyorsanız site ana sayfasının alt kısmında yer alan canlı destek butonuna tıklamalısınız. Daha sonrasında canlı destek ile iletişime geçerek taleplerinizi vermeniz mümkün.

Dinamobet arkadaşını getir ikramiyesi avantajlı mı?

Dinamobet sitesinin içerisinde yer alan arkadaşını getir ikramiyesi son derece avantajlıdır. Bu ikramiyeden yararlanmak istiyorsanız kampanya şartlarına uymalısınız. Getirdiğiniz her arkadaşınızın gerçekleştirdiği ilk yatırım için kazanç elde etme imkanına sahip olursunuz. Bu nedenle de arkadaş davet et promosyonu avantajlı kampanyalardan biri olarak kabul edilir.

Yorum yapın