Dellabet Para Yatırma Yolları

Dellabet para yatırma yolları güncellenerek, sana kolay bahis imkânı sunmaya hazır! En az limitler ne kadar, en çok ne kadar yatırılır merak ediyor musun? Ön ödemeli sanal kartları keşfet!

Ruletten Pokere ve slotlara dek en iyi oyunların için tüm ödeme yolları geliştirildi. Üstelik anında transfer özelliği, mobil uyumluluk ve komisyon kesintisi olmayan hacmimizi geliştirdik.

Banka Havalesi İle Para Yatırma

Dellabet para yatırma yolları listesinin ilk sırasında banka havalesi yer alıyor. Üstelik tüm dünyadaki bankacılık teknolojileriyle transferlerini anında yapabiliyorsun. Güvenli işlemler sayesinde müşteri hizmetlerimiz canlı panel üzerinden sana tüm işlem aşamalarında yardım edecektir.

Banka havalesiyle ile yapacağın tüm transferleri minimum 100 TL alt limitten itibaren uygulayabiliyorsun. Günlük işlem kısıtlaması bulunmadan en fazla 250.000 liraya kadar bank transfer etkinliğiyle işlem sağlayabilirsin. Bu konuyla alakalı belirlediğimiz kuralları; hesaplar, ödemeler ve bonuslar başlığı üzerinden görüntüleyebilirsin.

CepBank İle Para Yatırma

CepBank ile para yatırma işlemlerini yapmak için en düşük limitler 20 TL ve en fazla 4.000 TL’ye kadar transfer sağlanıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Finansbank veya Yapı Kredi bankası gibi hiç fark etmeksizin Türkiye’de aktif olan tüm bankacılık sistemlerinden işlem yapabilirsin.

Güvenli ve kolay şekilde para yatırma aşamalarını tamamlamak için bilgilendirme bölümlerimiz de bulunuyor. Tüm işlem yöntemleri ve yönergeler hakkında bilgi alabilirsin. Cep bank numarası güncel olarak yine canlı destek birimlerimiz tarafından sağlanıyor. Karekod veya cep bankacılığı üzerinden yapılan transferlerde komisyon uygulamıyoruz. İşlem süresi ise anında hemen olarak uygulanır.

Joker Pay ve Envoy Soft Havale işlemleri de platformumuzda tercih edilen araçlar arasında yer alıyor. Daha hızlı ve daha kolay aşamaları tamamlayarak yatırımlarını sürdürmek istiyorsan mutlaka bu teknikleri kullanman önerilir.

Payfix İle Para Yatırma

Dellabet para yatırma yolları ve para çekme metotları birbirinden farklı olarak uygulanır. Ancak Payfix kullanıcıları için yatırım ve çekimler de sorunsuz şekilde sağlanıyor. Online panelimizde en popüler olarak kullanılan tekniklerden biri olarak Payfix, daima ilk sıralarda yer alır.

PayFix ile yatırımlarını yapmak için mobil cüzdanına giriş yapabilirsin. Sonrasındaysa;

  • Para transferleri simgesine dokun.
  • Telefon numarası, QR kod ya da hesap numarası ile gönderim yapabilirsin.
  • Canlı hizmetlerden güncel IBAN numarası veya hesap no alabiliyorsun.
  • Ne kadar yatırım yapacaksan TL biriminde ve küsurat olmadan ekle.
  • İşlemleri onayla ve açıklama kısmına gerekirse kullanıcı adını ekleyebilirsin.

Red Line Limited Şirketi olarak Curacao eGaming lisans belgesiyle resmi şekilde faaliyet gösteriyoruz. Tüm ödeme işlemleriniz de Avrupa Birliği vergi sistemi üyeliğinizde güvenli şekilde sürdürülür. Payfix yatırımlarında işlem masrafları ve komisyonlar uygulamıyoruz.

Anında Kredi Kartı İle Para Yatırma

Dellabet para yatırma yolları arasında kredi kartları yer alıyor. Tüm bankaların kredi kartları üzerinden transferlerini işlem süresi beklemeye gerek olmadan hemen yapabilirsin. Bunun için online giriş yaptığında anında kredi kartı logosuna tıklayarak seçili banka üzerinden transfer sağlanır.

Anında kredi kartı ile işlemlerde minimum alt miktar 50 TL olarak uygulanır. Kart özelliklerine ve bankacılık sistemine bağlı olarak tek seferde 10.000 TL’ye kadar sağlanıyor. Günlük 10 defaya kadar para işlemlerin yapabilir ve kartın limit bilgilerine bağlı olarak 100.000 liraya kadar sorunsuz transferlerini gerçekleştirmiş olursun.

Anında otomatik havale sistemini uygularken yatıracağın hiçbir deposit için banka onay süresi beklemene gerek yoktur.

Lisans protokolleri ve şirketimizin önceden belirlediği kurallara göre ödemeler sorunsuz yapılır. Mobil veya ön ödemeleri sanal kartlar üzerinden transferlerini yaptıktan sonra mutlaka para yatırma formunu doldurman gerekiyor.

Sistemimizde ayrıca Minipay ve Anında Bitcoin gibi teknikler de geçerlilik göstermektedir. Her birini keşfet ve para yatırım bonuslarıyla tüm finansal transferlerinde çok daha avantajlı ol.

S.S.S

Sanal para kartı satıyor musunuz?

Hayır, ön ödemeli sanal para kartlarından bazıları sistemimizde geçerlidir. Ancak sanal kartlar satmıyor ve üyeliklerini sağlamıyoruz. Seçili araca göre Türkiye reseller menülerinden satın alabilirsin.

Para yatırma ve para çekme tekniği aynı olmak zorunda mı?

Hayır, firmamız çapraz çekim özelliğine açıktır. Yatırım ve çekim teknikleri birbirinden farklı seçeneklerde uygulanabilir. Sadece ilk para çekimlerinin mutlaka banka hesaplarına yapılması gerekiyor.

Yorum yapın