Cratos Royalbet Para Yatırma Yolları

Global ödeme teknikleri ve her bütçeye uygun miktarla ile hız kazan! Cratos Royalbet para yatırma yolları listesini yeniledik! Güvenle ve masrafsız işlemlerini hemen keşfet!

Banka yoluyla yatırım, dijital cüzdanından gönderim ve seçkin ödeme araçlarıyla 7/24 hizmet sunarız. Hemen ödeme yolları listesini keşfet ve yeni nesil metotların konforunu geliştir.

Bank Transfer İle Para Yatırma

Cratos Royalbet para yatırma yolları belirli limitler ve kurallar ile sağlanır. Yurtiçi ve yurtdışı tüm kredi kartları ve banka kartları ile sistemimiz üzerinden işlemler sağlanıyor. Ancak her üye, sadece kendi ismine tanımlı banka hesaplarından veya kartlarından işlem yapmak zorundadır.

Bank Transfer ile yapacağın tüm işlemlerde en az 100 TL alt limitten itibaren transferlerini gerçekleştirebilirsin. Sistem üzerinden otomatik havale ile banka hesabından gönderim yaparken alt limit 50 TL olarak belirlenmiştir. İşlem aşamaları ise şu şekildedir;

 • Mobil bankacılık uygulamasını aç ve para gönder seçeneğini tıkla.
 • Iban ile gönder ve yeni bir hesaba sekmelerine tıkla.
 • Canlı destek biriminden aldığın iban numarasını, alıcı adresine ekle.
 • Yatırım miktarını belirtilen limitler aralığında yapmalısın.
 • Açıklama kısmına kullanıcı adını yazabilir veya müşteri hizmetlerimizden ilgili bilgiyi alabilirsiniz.

İşlemi onaylandığında genellikle 5 ile 10 dakika içinde hesabına aktarımı yapılır.

Kredi Kartı İle Para Yatırma

Kredi Kartı ile oyuncu hesabına para yatırma transferleri sağlarken global tüm kartları kullanabilirsin. Visa logosu bulunan Master kart ya da Maestero kart gibi yöntemler sayesinde para transferlerin eksiksiz ve tamamen sorunsuz şekilde sağlanır.

365 gün boyunca tüm para yatırma işlemlerin yapılması için mutlaka güncel transferleri sağlaman gerekiyor. Üstelik platformumuzda tüm para yatırma ve para çekme işlemleri arasında en az 2 saatlik süre geçmesi gerekmektedir.

Kredi kartıyla sisteme giriş yaptığımda tıpkı online alışverişi yapar gibi sistem üzerinden kart bilgilerine işlemini tamamlıyorsun. Bunun için;

 • Oyuncu hesabına giriş yap ve para yatırma menüsüne tıkla.
 • Visa kredi kartını seç ve açılan listeden kullanacağın bankaya tıkla.
 • Kartın 16 haneli numarasını gir.
 • Arkasında bulunan 3 haneli güvenlik kodu ve kartın ön yüzündeki son kullanım tarihini ekle.
 • Para yatırma miktarını en az 45 TL ve en çok 5.000 TL arasında ekle.
 • İşlemin onaylanması için parola kısmına telefonuna yönlendirilmiş şifreyi gir ve onayla.

İşleminiz tamamlandı mesajını gördüğünde hemen deposit hesabına yatırdığın miktar tanımlanmış olacaktır. Şayet ardından promosyon kullanmak istiyorsan, oyunlara aktarmadan hemen canlı destek birimine bağlan ve bonusunu iste.

Papara İle Para Yatırma

Cratos Royalbet para yatırma yolları ile yapacağın işlemlerde genellikle belge doğrulaması sağlanmaz. Papara ile güvenli yazılım üzerinden hem online hem de Papara mobil cüzdan üzerinden transfer gerçekleştirebiliyorsun. Üstelik alt limitleri 20 TL’den itibaren uygulayabilirsin.

Papara ile yatırım limitleri günlük 100.000 TL’ye kadar, para çekme işlemleri ise 250.000 TL’ye kadar uygulanıyor. Papara kartın var ise yurtiçindeki tüm ortak ATM’ler üzerinden kartlı işlemle transfer yapabilirsin. Yine ortak ATM kullanarak kartsız işlemler menüsüne giriş yaptığında aldığın iban numarasına, Papara hesabından transfer sağlayabilirsin.

PayFix İle Para Yatırma

Cratos Royalbet para yatırma yolları arasında pek çok mobil cüzdan seçeneği bulunuyor. Bunlardan birisi Payfix seçeneğidir. Güvenli ödeme yöntemlerinden biri olarak Türkiye’de TCMB tarafından onaylı bir ödeme kuruluşudur. Ön ödemeli kart sistemi olarak hem mobil cüzdan hem de dijital transfer yöntemi olarak kullanabilirsin.

PayFix ile para yatırma işlemlerinde en az 25 TL’den itibaren uygulama sağlanıyor. Üst miktarda ise günlük toplamda 100.000 TL’ye kadar para yatırımlarını gerçekleştirebilirsin. Para yatırma ve para çekme işlemleri arasında da en az 120 dakikalık süreç geçmesi halinde yeniden sağlayabilirsin.

Üstelik Payfix tüm ve yatırımlarında komisyon uygulamıyoruz.

S.S.S

Para yatırma miktarı çekimi etkiler mi?

Evet, para çekme limitleri her ne kadar standart olsa da kullanıcıların yatırım miktarlarına göre çekime olanak sağlanır. Bir gün içinde yatırımın 30 misline kadar çekim yapılabilir.

Para transferleri nereye kayıt ediliyor?

Global bir firma olduğumuz için muhasebe bilgilerinin tamamı AB vergi sistemine kaydedilir. Ancak üyelerin finansal işlem bilgileri, hesap, kart veya cüzdan bilgileri kesinlikle kaydedilmez.

Yorum yapın