Coinbar Arkadaşını Getir Bonusu

Arkadaşlarınızı siteye yönlendirerek yeni bir kazanım elde etmek ister misiniz? Coinbar arkadaşını getir bonusu firmada alternatif kazanım elde etme araçlarından biridir. İşte bu kampanyaya dair detaylar!

Coinbar arkadaşını getir bonusu kullanım sürecinde tüm işlem akış detayları IP güvenlik denetimlerinden geçirilmektedir. IP denetimlerinde bonus olanaklarının kötüye kullanıldığı, haksız kazanım elde edildiği herhangi bir şekilde fark edildiği anda sistem hesabı askıya alma hakkını saklı tutmaktadır. Bonus kullanım adımlarına dair işlem akışının ve tüm kuralların Türkçe dil desteği ile tarafınıza sunulması memnuniyeti de geliştirmektedir. Mavi ve koyu renklerin hakim olduğu temada tüm işlem akışı pratik bir şekilde geliştirilmiştir. Bu nedenle yeni kayıt olan kişilerin dahi bağlantı aşamasını kolaylıkla yerine getirmesi mümkün kılınıyor.

Coinbar Arkadaş Bonusu Nasıl Alınır?

Coinbar arkadaşını getir bonusu kullanım adımlarında erişim aşamasını yerine getirirken sorun yaşamamak için takip etmeniz gereken kurallar şunlardır;

  • Bonus çerçevesinde arkadaşınızın yatırımının %10unu bonus olarak hesabınıza tanımlamanıza şans verilmektedir. Arkadaşınızın yatırım tutarı ne kadar yüksek olursa sizin elde edeceğiniz bonus miktarı da o kadar artacaktır.
  • Promosyon aracılığı ile kazanabileceğiniz maksimum tutar 100 TL seviyesindedir. Bonusun oransal olarak size daha fazla kazanım getirme gibi bir imkanı maalesef ki bulunmamaktadır.
  • Arkadaşınızın yatırım aşamasını tamamlamasının akabinde siz canlı destek hattına bağlanarak promosyonu talep etmelisiniz. Canlı destek hattında bot yanıt sistemi değil bizzat gerçek müşteri hizmetleri birimleri size yanıt vereceği için bonusun hesaba tanımlanmasına dair herhangi bir kısıtlama da meydana gelmeyecektir.

Coinbar arkadaşını getir bonusu bu koşullar çerçevesinde talep edildiği zaman saniyeler içerisinde hesaplanarak bakiyeye yansıyacaktır. Bonusun hesaba tanımlanması konusunda en hızlı hareket eden sitelerden birinde bulunuyorsunuz. Sadece kampanya tutarının bakiyeye aktarılması değil, aynı zamanda nakit olarak çekimi konusunda da çok hassas davranılmalıdır.

Arkadaşını getir bonusu kaç TL; bonus aracılığı ile kazanımınızı elde ederken bir diğer yandan da çevrim aşamasına ilişkin oldukça dikkatli olmalısınız. Çevrim aşamasını hayata geçirmeden siteden nakit çekim gerçekleştirmek kesinlikle mümkün değildir. Çevrim adımı sonrasında bonusunuzu nakit çekerken firmanın belirlemiş olduğu maksimum minimum limitlere de ayrıca dikkat edilmelidir.

Tüm bu hususlar göz önünde bulundurularak sürece yön verilmelidir. Arkadaşını getir bonusu hakkında kullanıcıların sadece 1 günlük çevrim süreleri vardır. Gerekli olan çevrim hamleleri bir gün içerisinde tamamlanmazsa site promosyon kullanım aşamasında size ret yanıtı verecektir. Diğer bonuslarda bu süre daha uzundur fakat arkadaş getirme bonusu için sadece 1 günlük süre verilmiştir.

Coinbar Arkadaş Bonusu Kaç TL?

Coinbar arkadaşını getir bonusu üzerinden üyelerin en fazla 100 TL kazanmalarına şans verilmektedir. Bonusun diğer kampanyalar ile bir arada kullanılmasına kesinlikle izin verilmemektedir. Bu aşamada bonusların kullanımını daha güvenilir bir zeminde tamamlamak için üyelerden hesap doğrulaması da talep edilebilmektedir. Hesap doğrulaması aşamasında kimlik ve ikametgah belgelerine dair çok hassas davranmanız gerekir. Bu belgelerin gönderim adımına dair şüphe duymamalısınız. Sizden alınan bilgiler ve belgeler çift kademeli şekilde koruma altına alınmaya devam etmektedir. Bu bilgilerin ortak veri havuzuna aktarılmaması da bonus kullanımını ve sitedeki hesap işlemlerinizi daha güvenli kılmaktadır.

Arkadaş bonusu kullanım adımlarında bahis severlerin istifade edecekleri domain adres uzantısı konusunda da çok hassas olmaları gerekmektedir. Sitede adres değişimi yaşanması sonrasında sadece resmi birimlerin belirtmiş olduğu adres uzantılarının kullanılması gerekmektedir. Alan adının revize edilmiş olması sitede genel bonus kullanım adımlarına dair herhangi bir sorunu beraberinde getirmemektedir. Sistem aynı şekilde kaldığı yerden tarafınıza hizmet vermeye devam edecektir. Sorunsuz sistem sizin için erişim adımlarını güvenli şekilde yenilenen alan adı ile kullanıma açmaya devam etmektedir.

S.S.S

Promosyonum neden hesabıma aktarılmadı?

Yatırım minimum tutarının yakalanmamış olması, aynı yatırım üzerinden daha öncesinde bonus alınmış olması, son 24 saat içerisinde para çekim işlemi gerçekleştirilmiş olması bonusun kullanım adımına dair sorun yaratabilir.

Kampanyalarda çevrim tamamlamadan nakit çekim yapabilir miyim?

Hesaba tanımlanmış olan kampanyanın nakit olarak kullanılabilir bir hale gelmesi için nakit çekim adımının eksiksiz bir biçimde yerine getirilmesi gerekmektedir. Çevrim adımını yerine getirmeden siteden para çekme talebinde bulunmak olumsuz sonuç alınmasına neden olur.

Yorum yapın