Celtabet Sağlam mı?

Celtabet sağlam mı; tasarım unsurları, alt yapı iş birlikleri, sitede geçerli olan prosedürler ve çok daha fazlasına ilişkin bilinmesi gereken detaylar burada!

Güvenilir ve sorunsuz bir işlem akışından istifade edebilmek için üyelik adımlarını genel kurallara uygun şekilde yerine getirmeniz gerekiyor. Bu aşamada sitenin tüm işlem akışının Türkçe dil desteğine sahip olması genel olarak memnuniyeti ön plana çıkartan hususlar arasındadır. Üyelerin prosedürlerin anlaşılırlığına dair herhangi bir sorun yaşamadıklarının da belirtilmesi gerekmektedir. Sistemden faydalanırken özellikle dikkat çeken detayların başında tasarım unsurları geliyor. Sarı ve siyah detaylar üzerinde kurulu olan grafik tasarım firmanın kullanımını kolaylaştırmaktadır. DMCA güvencesinde olan sitede üyelerin güvenlik kategorisinde şikayetçi oldukları bazı detaylar da mevcuttur.

Celtabet Nasıl Bir Site Üye Olunur mu?

Celtabet sağlam mı; bağlantı adımlarında üyelik aşamasını yerine getirirken özellikle dikkat edilmesi gereken hususların başında her üyenin sadece bir adet hesap sahibi olma şartı gelmektedir. Çoklu hesap sahibi olunması hesabın kalıcı olarak kapatılmasını da beraberinde getirecektir. Hesap kapatma adımlarına dair prosedürler ve hangi ihlalde hangi yaptırımın uygulanacağına ilişkin bilgilendirmeler eksiksiz yapılmaktadır. Üyeliğinizi oluşturma safhasında aynı zamanda kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi de belirlemeniz gerekmektedir. Bu bilgilerde en ufak bir eksiklik meydana gelmesi durumunda sistem hesap oluşturma adımına ret yanıtı verecektir.

Celtabet sağlam mı; erişim sürecinde üyeliğinizin giriş bilgilerini farklı kişiler ile paylaşmamalısınız. Bir hesabın çoklu erişime açıldığı fark edilirse sistem hesabı kalıcı olarak askıya alır. Aynı zamanda hesap hareketlerinin IP denetimlerinden geçirildiği de unutulmamalıdır. IP denetimlerinde kural ihlalleri ve haksız kazanım tespit edilmesi hesabın kalıcı olarak kapatılmasını beraberinde getirecektir.

Sağlam mı; firmada sunulan hizmetlere ilişkin yapılan incelemelerde özellikle mobile sisteme dair bazı eleştiriler mevcuttur. Mobile sistemde üyelik oluşturma adımlarında cihazlardan dolayı yaşanan aksaklıkların site kanalı ile düzeltilmediği eleştirilmektedir. Firma kişilerce seçilen cihazlara ve internet bağlantısına dair herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Üyelerin yerine getirmek zorunda oldukları bir diğer adım da hesap doğrulamasıdır. Hesap doğrulamasının kimlik belgesi, adres belgesi, adınıza kayıtlı fatura gönderimi ile yerine getirileceği onaylanmıştır. Belge gönderim aşamasında PDF ya da Jpeg format üzerinden işlem akışının tamamlanması koşulu vardır.

Celtabet Dolandırıcı mı? Ödeme Yapıyor mu?

Celtabet sağlam mı; üyelerin kazanmış oldukları tutarı nakit olarak çekme işlemlerinde ne kadar yetkin bir ara yüzden istifade ettikleri direkt olarak firmanın güvenliğine ilişkin ipucu verecektir. Ödeme adımlarına ilişkin bilinmesi gereken detaylardan bazıları şunlardır;

  • Celtabet sağlam mı; ödeme işlemlerinde sürecin çok yavaş işlediğinden yakınan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Kişilerin işlem taleplerini sunmalarının sonrasında uzun bir bekleme sürecine tabi tutulmaları soruna sebebiyet vermektedir.
  • Erişim adımlarında aksaklık meydana gelmemesi için gerekli olan tüm önlemler alınmış durumdadır. Bu aşamada metotların nasıl kullanılması gerektiğine dair verilen Türkçe dil desteği övgü toplamaktadır.
  • Üyelerin bir kısmı para yatırma işlem talimatını sunduktan sonra tutarın hesaplarına geçmesinin çok uzun zaman aldığından yakındıkları görülüyor. Erişim adımında yaşanan sorunlar süreci olumsuz etkilemektedir.

Dolandırıcı mı; firmada yaşanan alan adı değişim durumları sitenin dolandırıcı olmasından değil BTK ile yaşanan prosedür anlaşmazlıklarından kaynaklanır. Yurtdışı kaynaklı bet sitelerinin aktif hizmet vermesine izin verilmediği gerekçesi ile siteye erişim belirli aralıklar ile engellenebilmektedir. Bu aşamada üyelerin bağlantı adımını yerine getirirken sadece resmi birimler tarafından onaylanan uzantıları temel alması gerekmektedir. Firmada geçerli olan kurallarda alan adının revizyonu gerekçesi ile bir farklılaşma meydana gelmeyecektir.

Finansal işlemlerde üyelerin ek belge gönderimlerine tabi tutulması da olasıdır. Başlangıçta belge istenmeyeceği belirtilmesine rağmen sistemde belge gönderim aşamasının zorunlu kılınması sorun teşkil edebilmektedir. Bu durum kişisel bilgilerin güvenliği konusunda bir aksaklık yaratmayacaktır.

S.S.S

Firmada çapraz finansal işlem gerçekleştirmek güvenli midir?

Yatırım ve çekim metotlarının farklı olması çapraz işlem olarak tanımlanır. İşlemlerin çapraz olarak tanımlanması finansal işlem akışına ilişkin herhangi bir sorunu beraberinde getirmeyecektir. Bu işlem akışında güvenlik sorunu yoktur.

Ödeme aşamasında bakiyeye neden el koyulur?

Hesapların ticari amaçlar ile kullanıldığının fark edilmesi ya da sistemde hile uygulanması hesabın biriktirmiş olduğu bakiyeye direkt olarak el koymasını da beraberinde getirmektedir.

Yorum yapın