Biabet Şikayetleri

Biabet şikayetleri olmayan son derece avantajlı bir sitedir. Bu site içerisinde herhangi bir sorun yaşamadan işlem yapabilirsiniz. Bet sitesinin içerisinde işlem yapmak için kendi bilgilerinizi kullanmalısınız.

Biabet sitesi sarı, mavi, gri ve yeşil renk teması kullanılarak oluşturulmuştur. Bu site içerisinde işlem yapmak istiyorsanız kendi adınıza hesap açmalısınız. Biabet şikayetleri olmadığı için bu site içerisinde işlem yapabilir ve yüksek tutarlı kazançları elde edebilirsiniz.

Biabet Para Çekme Şikayet

Biabet sitesinin içerisinde para çekme işlemi yapmak istiyorsanız sitenin ana sayfasında yer alan finansal işlemler sayfasını açmalısınız. Daha sonrasında burada sunulan farklı içerikleri görüntüleyebilir ve çekim yapabilirsiniz. Site içerisinde para çekmek için çekim limitlerinin dışına çıkmadan işlem yapmalısınız. Para çekme için uymanız gereken limitler şöyle;

 • Kripto Para ile yaptığınız yatırımlar için en az 100 TL en fazla ise 100.000 TL olacak şekilde işlem yapmanız gerekir.
 • Anında havale kullanarak en düşük 100 TL en yüksek ise 10.000 TL tutarında işlem yapmalısınız.
 • Mefete ile minimum 100 TL maksimum ise 10.000 TL olacak şekilde işlem yapmalısınız.
 • Anında BTC kullanarak en az 100 TL en yüksek ise 10.000 TL tutarında işlem yapabilirsiniz.
 • Payfix üzerinden minimum 100 TL maksimum ise 10.000 TL olacak şekilde talep verebilirsiniz.
 • Anında Papara kullanarak en düşük 100 TL en yüksek ise 10.000 TL tutarında işlem yapabilirsiniz.
 • Banka havalesi ile en az 100 TL en fazla ise 10.000 TL tutarında işlem yapmanız mümkün.
 • Hemen öde Papara üzerinden minimum 100 TL maksimum ise 10.000 TL olarak çekim talebi verebilirsiniz.

Para çekme şikayetleri yok denecek kadar az olduğu için birçok bet tutkunu tarafından bu site tercih edilir. Site içerisinde para çekme işlemleri hızlı ve sorunsuz olarak tamamlanır.

Biabet Hesap Doğrulama Şikayet

Biabet sitesinin içerisinde hesap doğrulama yaptıktan sonra sitede sunulan içerikleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Sitede hesap doğrulama yapmak istiyorsanız bet sitesinin canlı destek bölümüne bağlanmalısınız.

Canlı desteğe bağlandıktan sonra hesap doğrulama için işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Site içerisinde hesap doğrulama için sırası ile şu işlemleri yapmalısınız;

 • Sitenin ana sayfasında bulunan canlı destek butonun üzerine tıklamanız gerekir.
 • Canlı destek sayfasının açılmasının ardından burada sizden bilgileriniz istenir.
 • Sizden talep edilen bilgileri eksiksiz olarak verdikten sonra müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.
 • Müşteri hizmetleri temsilcinizden hesap doğrulama talebi vermeniz gerekir.
 • Daha sonrasında ise sizden talep edilen belgeleri eksiksiz olarak vermelisiniz.
 • Belgelerinizi verdikten sonra hesap doğrulama işlemlerini tamamlayabilirsiniz.
 • Hesap doğrulama işlemi için verdiğiniz belgelerdeki bilgiler ve siteye üye olurken verdiğiniz bilgilerin doğru olması şartı aranır.

Yukarıda yer alan adımları tamamladıktan sonra hesap doğrulama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bet sitesi içerisinde hesap doğrulama yapmanız site içerisinde sorun yaşamadan işlem yapabilmeniz açısından son derece önemlidir. Şikayet var sayfasında bet sitesinde hesap doğrulaması sırasında sorun yaşandığını gösteren bir şikayet yoktur.

Biabet Nereye Şikayet Edebilirim?

Biabet sitesi hakkında merak edilen konulardan bir tanesi de site içerisinde yaşanan sorunlar sonrasında sitenin nereye şikayet edilebileceği ile ilgilidir. Bet sitesi içerisinde yaşanan sorunların sonrasında siteyi şikayet etmek istiyorsanız müşteri hizmetleri servisine bağlanmanız gerekir.

Bunun dışında bet sitesini şikayet edebilmek için forum sayfalarını kullanabilirsiniz. Sitenin E-posta adresine göndereceğiniz mailler üzerinden de şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Bet sitesini şikayet ettikten sonra sitede yaşanan sorununuz incelenecek ve size geri dönüş yapılacaktır. Bet sitesi dolandırıcı mı; site müşterilerinin sorunlarına anında geri dönüş yapar ve dolandırıcı değildir.

Biabet Giriş Şikayetleri, Kapandı Mı?

Biabet sitesine giriş yapmak için sitenin güncellenen adres bilgilerine ulaşmanız gerekir. Siteye giriş adresi kapanmamış sadece güncellenmiştir. Giriş hakkında yapılan şikayetler genel olarak bet sitesinin son adresine ulaşamayan kişiler tarafından yapılır.

S.S.S

Biabet şikayet alır mı?

Biabet sitesi şikayet alır ancak piyasada yer alan diğer siteler ile karşılaştırıldığında hakkında daha az şikayet yorumu vardır.

Biabet şikayetleri nereden görüntülenir?

Biabet sitesi hakkında oluşturulan şikayetleri resmi forum sayfası üzerinden kolay şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Yorum yapın