Betturkey Sağlam mı?

Betturkey sağlam mı; oyunların genel güvenliği, kuralların kontrolü ve sitenin bonus olanaklarının hesaba tanımlanması konusu da dahil olmak üzere tüm güvenlik detaylarını sizin için inceledik! İşte bilinmesi gerekenler!

Sağlam mı; erişim adımlarına dair sorun yaşamadan bağlantı adımının tamamlanması için özellikle domain adres detaylarına dikkat etmelisiniz. Domain adresi belirli aralıklar ile sitede değişime tabi tutulabilmektedir. Domain adresinde meydana gelen değişimler sitenin genel güvenlik sorunlarından dolayı ortaya çıkmıyor. Firmada yaşanan sorunların ana kaynağı sitenin menşeinin yabancı olmasıdır. Yabancı kaynaklı olduğu için tespit edildiği anda direkt olarak erişim aşaması ret yanıtı almaktadır. Firmanın bazı kullanıcıları adres değişim durumunun çok sık yaşandığından ve adres değişim bilgilendirmelerinin kendilerine hızlı bildirilmediğinden yakınmaktadır. Bazı üyeler erişim aşamasında VPN kullandığı için erişime dair sorun yaşanmasa dahi, bonus olanaklarının bir kısmının hesaba tanımlanması konusunda aksaklıklar yaşanabilmektedir.

Betturkey Nasıl Bir Site Üye Olunur mu?

Betturkey sağlam mı; üyelik oluşturtmadan evvel sitenin kullanıcılarının yorumlarına göz atarak sürece ilişkin detaylı bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Bu aşamada yorumların olabildiğince farklı platformlardan derlenmiş olması sizin için daha verimli olacaktır. Objektif verilere ulaşmak böylece daha kolaylaşacaktır. Üyelik sürecinden istifade ederken kullanıcıların dikkat etmesi gereken hususlardan bir diğeri de mobile olarak da bağlantı kurulmasına izin verildiğidir. Mobile sistemde de hesabınızı rahatlıkla oluşturmanıza şans verilmektedir. Üyelik aşamasında verilen bilgilerin güvenliğine dair endişe etmemeniz belirtilmektedir. Fakat kullanıcıların bir kısmı telefon numaralarının güvenliği konusunda sorun yaşadıklarını ifade etmektedir. Üyelerin verdikleri telefon numaralarına çok alakasız firmalardan bilgilendirme mesajlarının gelmesi soruna sebebiyet vermektedir.

Betturkey sağlam mı; firmanın üyelik sonrası istifade edilebilecek olan bonus olanakları ya da bahis olanaklarına dair bir sorun söz konusu değildir. Olanakların oldukça geniş bir liste üzerinden hizmet vermesi verimliliği bir kademe daha üst seviyeye çeken hususlar arasındadır. Erişime dair merak ettiğiniz detaylar olursa canlı destek hattına bildirebileceğiniz belirtilmektedir. Fakat müşteri hizmetlerine bağlantı aşamasının çok uzun sürdüğünü ifade eden kullanıcılar vardır. Sitenin olabildiğince hızlı şekilde kullanıcılar ile site temsilcilerini bir araya getirmesi önerilmektedir.

Hesap açma adımlarında olduğu gibi memnun kalınmayan durumlarda hesabın kapatılmasına dair de sitenin koymuş olduğu prosedürlerin yerine getirilmesi gerekir. Üyelerin mevcut hesaplarını kendi isteklerine göre farklı kişilere devretmesine izin verilmemektedir. Üyelik adımlarının sonlandırılmasının hemen öncesinde dikkat edilmesi gereken hususların başında bakiyenin çekilmesi gelmektedir. Bakiyeyi nakit olarak çektikten sonra siteden hesabınızın kapatılmasını talep edebilirsiniz. Hesap kapatma adımlarını hayata geçirirken sizden gerekçe de talep edilecektir. Kullanıcıların bir kısmı gerekçelerinin yeterli görülmediği ve hesap kapatma sürecinin uzadığına dair de bazı olumsuz yorumlarda bulunabilmektedir.

Güvenilir ve sorunsuz bağlantı kurmak için seçmiş olduğunuz cihazlar sizin sorumluluk alanınızdadır. Cihazdan kaynaklanan ya da internet bağlantısı kaynaklı ortaya çıkan sorunlarda sistem mesuliyet kabul etmemektedir. Bu aşamada erişim sürecinin kopması halinde zarara uğrarsanız bunun firma tarafından kompanse edilmeyeceğini de eklemek gerekmektedir. Bağlantı sürecini tamamlarken size uymanız gereken kurallar ve şartlar sunulur. Aynı zamanda bağlantı kuracağınız cihazın sahip olması gereken sistem gereksinimlerine dair de bilgilendirmeler yapılmaktadır. Bu kurallar ve bilgilendirmelerin dikkatle incelenmesi gerekiyor.

Betturkey Dolandırıcı mı? Ödeme Yapıyor mu?

Betturkey sağlam mı; ödeme sürecinde üyelerin sadece kendi kimlik verilerini kullanması yönünde yorumlar yapılmaktadır. Farklı kişilerin kimlik bilgilerinin kullanılmasına ilişkin bazı olumsuz durumlar söz konusu olabilir. Hatta yaptırımlar ile firmada hesabınızın kapatılmasına dahi karar verilebilmektedir. Ödeme sürecinde para çekimi yapabilmek için yatırım ve çekim metotlarının aynı olması gerekliliği ortadan kaldırılmıştır. Dilediğiniz iki metot üzerinden ödeme adımlarını hayata geçirmenize şans verilmektedir. Ödeme sürecine dair yapılan incelemelerde komisyon kesintisi yapılmayacağı yönünde beyanda bulunulmasına rağmen kesintinin hem yatırımlarda hem de çekim işlemlerinde yerine getirildiğine dair bazı olumsuz yorumlar dile getirilmektedir.

Betturkey sağlam mı; ödeme sürecinde tüm kurallara riayet edilmesi ve ilk aşamada onay alınmasına rağmen kullanıcıların işlem akışının ret yanıtı aldığının ifade edildiği de görülmektedir. Üyelerin ödeme süreci içerisinde yüksek tutarlar çekmek istedikleri durumlarda aksaklıklar ile karşı karşıya kaldıkları dile getirilmektedir. Bu sorunun giderilmesi için canlı destek hattına bağlanmak isteseler dahi müşteri hizmetlerine bağlantı kurmalarının çok uzun sürdüğünü ve temsilci ile görüşmek için uzun bir sıra beklemek zorunda kaldıkları da anlaşılmaktadır.

Firmanın nakit çekim aşamasında sürekli olarak hesaba tanımlanmış olan eski bonusları bahane gösterdiği anlaşılmaktadır. Bu bonusların çevrim adımlarının yerine getirilmiş olmasına rağmen sitede nakit çekim adımlarının ret yanıtı alması sitenin ödeme kapasitesi olmamasına bağlanmaktadır. Site bu ithamları reddetse de bazı üyelerin çekim aşlamasında herhangi bir gerekçe gösterilmeden ret yanıtı aldığı da görülmektedir.  Bonusların çevrim kat sayısının yanı sıra her kampanya üzerinden elde edilebilecek olan maksimum nakit kazanım konusunda da sınırlandırmalar vardır. Bu sınırlandırmaları dikkate alarak işlem akışının yerine getirilmesi lazımdır.

Para çekerken sizden bir form doldurmanız istenecektir. Bu formda verdiğiniz bilgilerin ilerleyen aşamada belgeler ile doğrulanması da istenebilmektedir. Belgeler ile doğrulama süreci içerisinde üyelerin bu verilerin onaylanmasının çok uzun sürdüğünden ve nakit çekim aşamasının bu nedenle çok geciktiğinden yakındıklarını da ifade etmek gerekmektedir. Çekim işlemleri ve çok daha fazlası üzerinden güvenle istifade ederek nakit tutarın tadını çıkartacağınız vaat edilse de işlemler lanse edilen gibi sorunsuz ilerlememektedir.

Erişim sürecinde para çekme metotları kapsamında bir olumsuz yorum bulunmuyor. Birçok farklı metot üzerinden işlem talebinde bulunabilirsiniz.

  • Cepbank, Papara, Banka Havalesi, Kredi Kartı, Astropay, Ecopayz gibi farklı seçenekler üzerinden erişim tamamlamanıza şans verilmektedir.
  • Metotların kullanım adımlarında limitlere dair bazı şikayetler mevcuttur. Kullanıcıların limitler kapsamında özellikle dikkat etmeleri gereken husus çok sık güncellemelerin olabildiğidir. Birçok kullanıcı mevcut limitlere riayet etse de tutarın hesaba tanımlanmasında sorun yaşayabildiklerini belirtebilmektedir.
  • Para yatırma ve çekme işlemlerinde üyelerin tabi ki mobile sistem üzerinden de işlem talebinde bulunma hakkı vardır. Ara yüz bakımından herhangi bir kısıtlama getirilmemiştir. Üyeler diledikleri ara yüzü kullanabilirler.

Dolandırıcı mı; domain adresi değişim adımlarına ilişkin bilgilendirmeler yapılırken aynı zamanda sitede dönemsel olarak yaşanan banka hesap numarası değişim durumlarının da farkına varmalısınız. Sitenin yatırım yapacağınız banka hesap numarası sürekli olarak güncellenmektedir. Bu güncellemeleri yakından takip etmemeniz durumunda yatırdığınız tutarın boşa gitmesi gibi olumsuzluklar yaşanabilir. Tam da belirtilen nedenle yatırım aşamasının hemen öncesinde sitenin güncel banka hesap numarasının ne olduğuna dair detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Yatırımın yapılmasının akabinde kullanıcıların hesabına tanımlanmasının çok uzun sürdüğüne dair bazı olumsuz yorumlar da yapılmaktadır.

S.S.S

Betturkey erişim adımlarında adresin revize edilmesi lisans verilerini olumsuz etkiler mi?

Lisans verileri ve sitede geçerli olan DMCA koruması yenilenen domain adresinde geçerliliğini sürdürmeye devam etmektedir. Sistem genel güvenliğinde herhangi bir değişim söz konusu olmayacaktır.

Firma hesap doğrulamama neden onay vermedi?

Firmanın istemiş olduğu bilgilerde tahrifat olması, yanıltıcı bilgilerin gönderilmesi gibi olumsuzluklar hesap doğrulamasının sitede ret yanıtı almasını da beraberinde getirecektir. Süreç içerisinde SMS doğrulamasının da yanıtlanmasının çok uzun sürdüğüne dair eleştiriler mevcuttur.

Yorum yapın