Betsmove Para Yatırma Yolları

Anlık bir şekilde Betsmove para yatırma yolları üzerinden hemen paranın gönderilmesi sonrasında dilediğiniz oyuna katılımı sağlayabilir ve para kazanmaya devam edebilirsiniz. Bu da uzun bir süre almaz.

Betsmove para yatırma yolları çok sayıda metot anlamına gelir. Buna göre ilgili süreçte yerli yöntemlere ek olarak yabancı sistemlerin de olması büyük bir avantaj demektir. Bu yazımızda mevcut opsiyonlar üzerinden nasıl yatırımın yapılabileceğini en kısa süre içinde öğrenebilirsiniz.

Betsmove Sitesine Banka Havalesi ile Nasıl Para Yatırılır?

Betsmove yatırım işlemlerinizi hemen üyelik sonrasında banka havalesi üzerinden tamamlayabilirsiniz. Minimum miktar ise sadece 50 TL olarak dikkat çekerken en yüksek limitin 10000 TL olduğunu ifade edelim. Buna göre ödeme yolları arasından havale kısmına tıklanmasının öncesinde canlı destek kısmından hesap numarası alınmalıdır. İşte bunu bankaya giderek, bankanın internet şubesinden ya da mobil uygulaması üzerinden yazılı bir şekilde ifade ederek aktarımı en kısa süre içinde tamamlayabilirsiniz.

Betsmove Firmasına Kredi Kartı Üzerinden Para Yollanması İşlemleri Nasıl Yapılır?

Kredi kartı kullanımı da söz konusu olmakla beraber en az 20 TL yollayabilirsiniz. Bu yöntemin detayları ise şöyledir;

  • Site girişinin yapılması her zaman ilk aşama olarak dikkat çeker.
  • Bunun devamında deposit miktarı TL üzerinden ifade edilmelidir.
  • Kredi kartının numarası girilmek zorundadır.
  • Gerek son kullanım tarihi gerekse de CVV kodunun eklenmesi şarttır.
  • Banka tarafından yollanacak özel kodun yazılması ve onaylanması ise en son aşama olarak dikkat çeker.

Kredi kartı ile yatırımı yapacak olan kişilerin unutmaması gereken hususların arasında mutlaka bir kere ile sınırlı olacak şekilde resmi kimlik bilgilerinin yollanması aşaması bulunur.

Betsmove Sitesindeki Hesaba Payfix Üzerinden Yatırım Süreci Nasıl Tamamlanır?

Payfix kullanımı da söz konusu olmasının yanı sıra 25 TL alt tutar kabul edilir. Sitemizde buna özel olan bir buton sizi karşılar. Buradan hem isim ve soyadının hem de aktarım miktarının yazılması ilgili sürecin bir parçasıdır. Daha sonra TC numarası ve Payfix şifresi girilmelidir. Bir en son aşama da vardır. Bu da size yollanan kodun tanımlanması olarak dikkat çeker. Betsmove para yatırma yolları söz konusu olduğunda  çok sık tercih edilen bir metottur.

Betsmove Hesabına Bitcoin ile Para Aktarımı İşlemleri Nasıl Sorunsuz Olarak Tamamlanır?

Güvenli bir yöntem olmasından dolayı dikkat çeken Bitcoin sayesinde 400 TL yollayabilirsiniz. Bu sistemde önemli olan hususların başında aktarım miktarının resmi site üzerinden anında yazılmasıdır. Bunun devamında ise Betsmove para yatırma yolları içindeki bu sisteme göre verilen cüzdan kodunu almak zorundasınız. Bu her daim tek kullanımlık olduğundan unutulmaması gerekiyor. İşte bunun da girilmesi ve onaylanmasının ardından BTC yatırımın en kısa süre içinde tamamlanması mümkündür.

Betsmove Para Yatırma İşlemleri Papara ile Nasıl Gerçekleştirilir?

Papara kullanımı da kolaylıkla yapılır ve bunun için yatırım limiti en az 100 TL olmak zorundadır. Havale benzeri bir yöntem olmasının yanı sıra para yatırma için hemen yapılacak işlem Papara numarasının canlı destek kısmından alınması olacaktır. İşte bunun devamında hesap numarasının Papara sitesinden yazılması, miktarın tanımlanması ve onaylanması yeterlidir. En kısa süre içinde aktarım tamamlanır. Betsmove para yatırma yolları çerçevesinde güvenli bir metottur.

Betsmove Para Yatırma İşlemleri CMT ile Nasıl Gerçekleştirilir?

Her zaman CMT üzerinden de ve minimum 50 TL olacak şekilde aktarımı yerine getirebilirsiniz. Özel olarak size sunulmuş olan bir CMT numarasının bulunduğunu hiçbir şekilde unutmayınız. Bunun yazılması için sitemizde saniyeler içinde online olmanız gerekiyor. Daha sonra hemen numaranın girilmesi ve onaylanması paranın da hesaba bir sorun olmadan anlık olarak geçmesi demektir.

S.S.S

Betsmove para yatırma sırasında hangi para birimleri kullanılır?

Betsmove para yatırma hızlı ve kolay olmasının yanı sıra bunun için yabancı para birimlerinin kullanılmasına gerek kalmaması çok büyük bir avantaj demektir. Hem dolar hem de Euro olmadan paranızı gönderebilirsiniz.

Betsmove para yatırma uzun sürer mi?

Kullanmış olduğumuz farklı, güvenli ve aynı zamanda hızlı sistemler sayesinde Betsmove para yatırma işlemleri en kısa zaman dilimi içinde tamamlanır. Bilgilerin yazılmasının ve onaylanmasının sonrasında saniyeler yeterlidir.

Yorum yapın