Betorder Para Yatırma Yolları

Sorun veya engelleme olmadan oyun katılımının yapılabilmesi için Betorder para yatırma yolları üzerinden sürecin tamamlanması kesinlikle mühimdir ve bu da uzun bir süre almaz.

Betorder para yatırma yolları üyelerimize sunulmuş olan değişik metotlardır. Birden fazla sistemin söz konusu olması ise çok büyük bir avantaj demektir. Bu noktada tabi ki dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Gerek yollama süreci gerekse de minimum limitler hakkında bilgi almanın en basit yolu makalemize bakmak olacaktır.

Betorder Sitesine Banka Havalesi ile Nasıl Para Yatırılır?

Betorder olarak her zaman banka havalesi üzerinden yatırımın yapılmasına izin veren bir işletme olduğumuzdan bu durum bir avantaj sağlar. Buna göre tabi ki ifade ettiğimiz minimum aktarım tutarının sadece 50 TL olduğunu ifade edelim. Hemen ödeme yolları kısmından havale seçilmelidir. Canlı destek bölümünden hesap numarasının alınması da gerekiyor. Bunun yazılması, miktarın belirtilmesi ve bunların tek tıkla onaylanması aktarımın tamamlanması anlamına gelir.

Betorder Firmasına Kredi Kartı Üzerinden Para Yollanması İşlemleri Nasıl Yapılır?

En az 50 TL olacak şekilde Betorder hesabınıza kredi kartı üzerinden yatırımı şöyle yapabilirsiniz;

  • Güncel erişim adresi üzerinden site erişimi yapılmalıdır.
  • Ardından ise deposit kısmından kredi kartlarının arasından seçim gerçekleştirilmelidir.
  • Buna ek olarak yazılması gereken bilgiler CVV kodu, kart numarası ve son olarak son kullanım tarihidir.
  • Yollanan tek kullanımlık güvenlik kodunun girilmesinden sonra ise artık yatırım tamamlanmış olur.

Betorder Sitesindeki Hesaba Papara Üzerinden Yatırım Süreci Nasıl Tamamlanır?

100 TL alt limitli olan Papara yöntemini de dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Papara alanı resmi sitemizde para yatırma kısmında bulunur. Buna basılmasının ardından direkt olarak resmi siteye yönlendirme gerçekleştirilir. Aynı zamanda hesap numarasının da sunulmuş olması çok büyük bir avantaj demektir. Geriye ise bu bilgilerin dikkatli şekilde yazılması kalır. İşte bunun devamında aktarımın tamamlanmış olduğunu hemen görebilirsiniz.

Betorder Hesabına Bitcoin ile Para Aktarımı İşlemleri Nasıl Sorunsuz Olarak Tamamlanır?

Elbette Bitcoin gibi bir sistem de söz konusu olmakla beraber sadece 20 TL yeterlidir. Bunun hemen kullanımı noktasında site erişimi her zaman yapılacak olan ilk işlem olarak dikkat çeker. Betorder para yatırma yolları kısmından bu sistem seçilmek zorundadır. Ardından aktarım tutarı yazılır. Size verdiğimiz tek kullanımlık olan bir cüzdan numarası bulunduğundan işte bunu hemen almak zorundasınız. Siteden yapılacak çıkış sonrasında ise numaranın Bitcoin paranızın bulunduğu yerden yazılmasının ardından yatırım tamamlanır.

Betorder Para Yatırma İşlemleri Mefete ile Nasıl Gerçekleştirilir?

Mefete aktarımları ise resmi sitemiz üzerinden 5 TL minimum olacak şekilde yapılır. Bu yöntem çok popüler olmasının yanı sıra aynı zamanda yerlidir. Bundan dolayı kullanımı da basittir. Betorder para yatırma yolları arasında öne çıkarken siteden erişim sağlanması ilk aşama olarak karşımıza çıkar.

İşte bunun devamında Mefete hesap numarasının kutucuk içinde ifade edilmesi gerekiyor. Tüm kontrollerin sağlanmasının ardından yollanan özel bir şifre ya da bir diğer ifade ile kod dikkat çeker. Bunun onay için yazılmasından sonra para da hesaba tanımlanır.

Betorder Para Yatırma Süreci Payfix Yöntemi Üzerinden Nasıl Gerçekleştirilir?

Payfix de listemizde yer almasının yanı sıra sadece 25 TL ile anlık yatırımı yerine getirebilirsiniz. Buna göre işlemler iki aşamalı olmasından dolayı işte bunun unutulmaması mühimdir. Erişim sonrasında Payfix butonu üzerinden devam ederek hem isim ve soyadı hem de miktar yazılmalıdır. Ardından şifrenin girilmesi gerekiyor. Elbette TC numarası unutulmamalıdır. Daha sonra bir onay kodu hemen yollanır. Bunun da girilmesinden sonra aktarımı en kısa süre içinde ve minimum 25 TL olarak tamamlamış olursunuz.

S.S.S

Betorder para yatırma hangi zamanda gerçekleştirilir?

Betorder para yatırma işlemlerinin yapılmasına dair koyulmuş olan bir sınırın söz konusu olmaması üyelerimiz açısından çok büyük bir avantaj olarak dikkat çeker. Her saat ve her gün olacak şekilde Betorder para yatırma sürecini tamamlayabilirsiniz.

Betorder para yatırma sonrasında meblağ hesaba ne zaman geçer?

Betorder para yatırma işlemlerinde bir zaman sınırlaması söz konusu olmamakla beraber kullanılan alt yapıların başarılı olması sayesinde paranın hesaba geçmesi ise maksimum 15 saniyedir. İşte bunun ardından oyun katılımına geçebilirsiniz.

Yorum yapın