Betixir Arkadaşını Getir Bonusu

Betixir arkadaşını getir bonusu firmada daha seçkin ve yüksek kazanımlı bir bahis deneyimi elde etmeniz için size şans sunuyor. İşte bilinmesi gerekenler!

Firmada yeşil ve siyah rengin kullanıldığı, adapte olması oldukça kolay olan bir ara yüz geliştirilmiştir. Bu ara yüz üzerinden sadece saniyeler içerisinde bağlantı adımını tamamlamanıza şans verilecektir. Sistemde erişim sürecini yerine getirirken sorun meydana gelmemesi adına dikkat etmeniz gereken husus genel kurallar ve şartlardır. Firmanın tüm genel kuralları ve şartları size eksiksiz şekilde Türkçe dil desteği ile sunulacaktır. IP denetimlerinde hem bonus kuralları hem de sitede geçerli olan genel kurallar ve şartlara dair bir sorun yaşanması durumunda hesap anında tespit edilecektir.

Betixir Arkadaş Bonusu Nasıl Alınır?

Betixir arkadaşını getir bonusu firmanın promosyonlar sekmesinde şuan için maalesef ki erişime açık değildir. Bu promosyon eklendiği zaman haberdar edilmek isterseniz sitenin bilgilendirme SMS sistemine dahil olabilirsiniz. Aynı zamanda Telegram sayfası üzerinden de sitenin her bir güncellemesine dair gerekli olan tüm bilgilendirmelerin eksiksiz bir biçimde yapılacağından emin olabilirsiniz. Firmaya dair talepleriniz ve istekleriniz varsa bunları müşteri hizmetlerine bildirin. Betixir arkadaşını getir bonusu hakkında gelen talepler oldukça yoğun olduğundan, kısa bir süre içerisinde kampanya düzenlenerek tutarın hesabınıza tanımlanmasına şans verilecektir!

Arkadaş bonusu aslında sitenin kullanıcı sayısını artırma üzerine kuruludur. Mevcut üyelerin kendi arkadaşlarını site hakkında bilgilendirerek kendi referansları ile üye yapmaları mantığına dayanmaktadır. Üyelerin kayıt olmasının sonrasında yapacakları yatırım üzerinden belirli bir yüzdede kazanım hesabınıza tanımlanacaktır. Tabi ki aynı haneden referans ile kayıt olan kişilerin bu bonus kapsamında değerlendirilmeyeceğini de bilmeniz gerekir. IP denetimleri üzerinden tüm bu koşullar incelenecektir. Affiliate sistem ile arkadaş bonusunun hemen hemen aynı mantık ile çalıştığı görülmektedir. Ortaklık sistemi hali hazırda erişime açıktır.

Promosyonlar üzerinden nakit çekim yapmak için öncelikli olarak hem ana para hem de bonus tutarı için belirlenmiş olan çevrim adımının yerine getirilmesi gerekmektedir. Çevrim adımlarına ilişkin kullanıcıların kendilerine verilmiş olan sınırlı süreye büyük önem vermeleri gerekir. Bu sınırlı sürede belirtilen kat sayılara ulaşılmadıysa eğer bonus geçersiz kılınacaktır. Çevrim sürecinde size ortalama 30 günlük süre verilir. Discount bonusu gibi bazı promosyon seçeneklerinde çevrim adımı olmaksızın özgürce kampanya tutarını kullanabilirsiniz. Bu sunulan kayıp bonusları zaten üyelerin zararları üzerinden sunulduğu için site ayrıca bir kural getirmemiştir.

Betixir Arkadaş Bonusu Kaç TL?

Betixir arkadaşını getir bonusu sitede başvuruda bulunabileceğiniz seçenekler arasında yer almamaktadır. Betixir arkadaşını getir bonusu kadar karlı olan Sadakat Bonusu seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Bu kampanya hakkında bilinmesi gereken kurallar şunlardır;

  • 2000 TL ile 4999 TL arasında yatırımı olan kullanıcıların 50 free spin kazanmasına şans verilir. Slot oyunlarında karlı bir ilk adım atmanız mümkün olacak.
  • 5000 TL ile 9999 TL arasında harcaması olan kişilerin ise 100 free spin kullanım hakkı olacaktır. bonusların farklı kampanyalar ile bir arada kullanılmasına izin verilmemektedir.
  • 000 TL üzerinde harcaması olan kullanıcıların 300 adet free spini hesabına aktarması mümkün olacaktır. Firma slot oyunlarında oldukça kaliteli bir işlem akışı sunmaktadır.

Arkadaşını getir bonusu kaç TL; promosyonların kullanım aşamasına dair gelen yorumlar oldukça olumludur. Bu yorumlarda dikkat edilmesi gereken unsur kuralların çok sıkı takip edildiği vurgusudur. Sizin önemsemediğiniz bir kural ihlalinin dahi uzun vadede hesabınızın devamlılığına ilişkin dahi sorun yaratabilecek nitelikte olduğunu unutmamanız gerekiyor. Sitede üyelerin alan adı değişim durumundan etkilenmemek için VPN eklentisi kullanabildiği görülüyor. Bu eklentinin sitede sunulan bonus olanaklarının büyük bir çoğunluğunu kullanım aşamasında sekteye uğratacağını da unutmamak gerekmektedir. Türkiye IP numarasına özel sunulan bonus olanaklarının talep aşamasında engel teşkil edecektir.

S.S.S

Bağlantı adımlarında neden bonus talebim karşılanmıyor?

Bonusun minimum yatırım tutarının hesaba tanımlanmaması, yanlış bir metodun kullanılması, yatırılan tutar üzerinden daha öncesinde promosyon almış olmak; işlem akışında ret yanıtı almanız için yeterli gerekçelerdir.

Bonus kullanım sürecinde çevrim yapmazsam ne olur?

Hesaba tanımlanmış olan bonusunuzun nakit kullanıma geçirilmesi için ana para ve bonus tutarının çevrim koşulları yerine getirilmelidir. Çevrim koşulları yerine getirilmezse, firma tutarı hesabınıza tanımlamayacaktır.

Yorum yapın