1xslot Arkadaşını Getir Bonusu

Resmi site erişimi sonrasında 1xslot arkadaşını getir bonusu olarak tanımlanmış olan bir promosyonun söz konusu olmamasından dolayı hemen diğer hediyelere katılımı anında gerçekleştirebilirsiniz.

1xslot arkadaşını getir bonusu veya buna benzeyen bir hediye resmi sitede olmadığından bunu bir handikap olarak tanımlamak mantıklı değildir. Çünkü hem çevrim şartları hem de miktar anlamında beklentileri sonuna kadar karşılayan bonuslar mevcuttur. Bunları daha yakından tanımak için içeriğimize bakınız.

1xslot Arkadaş Bonusu Nasıl Alınır?

Arkadaş bonusu yoktur ve bundan dolayı hemen ve ilk defa girişi yapan kişiler için en mantıklı promosyon üyelik hediyesi olarak dikkat çeker. Bunu hoş geldin bonusu şeklinde de tanımlamak mantıklıdır. Temel özellikleri, kuralları, miktarı ve çevrim şartları ise şöyledir;

  • 1xslot arkadaşını getir bonusu yerine hemen alabileceğiniz bu hediye bir kere ile sınırlı olarak verilir.
  • 30000 TL üst sınırlı olmasından dolayı firmanın her zaman en çok ilgi gören kampanyalarının başında gelir.
  • Bunun sahibi olmak için anlık erişim sonrasında yatırım yerine getirilmelidir.
  • Bu bonus yüzde 100 oranlı olmasının yanı sıra toplamda bir ay boyunca kullanılabilir.
  • Aynı zamanda sunulmuş olan özel free spin üzerinden sorunsuz ve bedava olarak slot katılımını kolaylıkla yerine getirebilirsiniz. Bu bedava dönüşlerin kullanım alanının ise sadece Sweet Bonanza slot oyunu ile sınırlı olduğunu unutmayalım.

1xslot arkadaşını getir bonusu söz konusu olmasa bile anlık erişim sonrasında tüm kolay şartların sağlanmasının ardından bonus kombo parasının da sahibi olabilirsiniz. Yüzde 120 oranlıdır. Aktarım işlemlerinin 4 defa olacak şekilde tamamlanması yeterlidir. Bunun devamında ise slot oyunlarında kullanılabilecek çevrim şartı olmayan çevirmeler sunulur. Burada dikkat çeken bir diğer nokta ise özel çarka katılım hakkının verilmesidir.

Her zaman ilgi gören bir diğer hediye ise Pazartesi günleri ile sınırlıdır. Bunun yatırım temalı olduğunu unutmayınız. Online olunmasının devamında minimum 1000 ruble aktarım olmak zorundadır. Sitede bulunan canlı yardım alanı ile iletişime geçilmesi sonrasında hak ettiğiniz parayı çok kısa süre içinde alabilirsiniz.

Bu paranın çevrim işlemleri sırasında ise firmanın casino slot kısmının kullanılması esastır. Buna göre slot oyunları üzerinden devam ederek ve 7 günlük zaman dilimi içine para katlanmalıdır. Bunun 35 defa katlanmasının sonrasında mevcut promosyonu çekebilir veya farklı oyunlarda hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Son olarak bu bonusun yüzde 50 oranlı olduğunu da unutmayalım.

1xslot Arkadaş Bonusu Kaç TL

Arkadaşını getir bonusu kaç TL: 1xslot arkadaşını getir bonusu olmasa da daha farklı kampanyalar sizi bekliyor. Yukarıda bunların bir kısmının hangileri olduğunu net şekilde ifade etmiştik. İşte bunun haricinde kalanlar ise şunlardır;

  • Via Piastrix olarak bilinen yöntemin kullanılmasının ardından firmanın sunmuş olduğu özel hediyenin anında sahibi olabilirsiniz. Bu yüzde 100 oranlı olmasının yanı sıra 100 tane free spin sunar. İşte bunu aldıktan sonra ofisin slot oyunlarında hemen kullanıma geçebilirsiniz.
  • Tabi ki doğum günü hediyesini de unutmamak gerekiyor. Ofisin her zaman en fazla ilgi gören kampanyalarından birisidir. Genel olarak bunun miktarı kişinin yapmış olduğu işlem değerine göre sunulur.
  • Cashback promosyonu da öne çıkmasının yanı sıra bunun için ilk olarak bet gerçekleştirilmelidir. Elbette sonrasında yüzde 11 oranlı olan bonus size özel bir şekilde sunulur.

Son olarak ise hafta sonu bonus kampanyasından hemen bahsedelim. Bunun miktarı ise yüzde 300 oranlı olmasından ötürü her zaman beklentileri sonuna kadar karşılar. Burada dikkat çeken nokta ise ilgili hediyede tanımlanmış olan çevrim şartlarının genel olarak çok zorlamamasıdır. Bu sayede paranın hemen kullanımı ve çekiminin önünde bir engel kalmaz.

S.S.S

1xslot arkadaşını getir bonusu var mıdır?

Hayır 1xslot arkadaşını getir bonusu gibi bir hediye söz konusu değildir. Bundan dolayı diğer promosyonların çevrim şartlarını bilmek ve bunların ardından katılımı sağlayarak parayı talep etmek daha mantıklıdır. Miktarlarının yüksek olması ise bir avantaj demektir.

1xslot arkadaşını getir bonusu yerine hangi hediyeler alınır?

Elbette 1xslot arkadaşını getir bonusu yerine şanslı Pazartesi kampanyasına katılımı hemen yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra ilk üyelik promosyonu, kombo bonus, ücretsiz olan spinler ve fazlasının bulunması beklentilerin sonuna kadar karşılanması demektir.

Yorum yapın