1xbet Arkadaşını Getir Bonusu

1xbet arkadaşını getir bonusu yerine alabileceğiniz daha farklı ve miktarı yüksek promosyonlar olmasından dolayı bu durum site üyeleri açısından bakıldığında çok büyük bir avantaj olarak dikkat çeker.

1xbet arkadaşını getir bonusu olmamasına rağmen anlık erişim sonrasında özellikle promosyonlar kısmından hareket ederek değişik hediyelerin bulunduğunu anında görebilirsiniz. Bunlar TL olarak sunulmasının yanı sıra kolay çevrim kuralları sayesinde beklentilere yanıt verir. Hemen tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

1xbet Arkadaş Bonusu Nasıl Alınır?

1xbet arkadaşını getir bonusu gibi bir hediye sitede bulunmadığından bunu bir handikap veya sorun olarak görmek kesinlikle mantıklı değildir. Çünkü ofisin en temel özelliklerinden birisi onlarca farklı kampanya düzenlemesidir. Önemli olan ise buna dair şartları sağlamak ve kriterleri yerine getirmektir. Daha sonra kazanım elde edebilirsiniz.

Arkadaş bonusu yerine 400 dolar üst limitli olan ilk para aktarımı öne çıkar ve beklentileri sonuna kadar karşılar. İşte bunun tüm şartları ve özellikleri;

  • Yatırım ve üyelik gibi iki temel kural olmasından dolayı bunlara göre hareket edilir. Minimum 30 TL aktarım sağlanmalıdır.
  • Bunun devamında ise bir işlem yapılmasına gerek kalmadan otomatik şekilde hesaba aktarılmış olan paranın sahibi olabiliriniz.
  • Yüzde 200 oranlı olmasının yanı sıra bunun 30 günlük zaman dilimi içinde kullanılması esastır.

Elbette bu promosyonun alınmasının ardından çevrim olarak bilinen işlemler yerine getirilmelidir. Buna da katlama adı verilir. Spor betleri kısmından devam ederek minimum 1,40 oranlı maçların arasından seçim yerine getirilmelidir. Daha sonra ise bunun 5 kere katlanması yeterlidir.

Bunun haricinde yine ilk aktarıma özel olan daha farklı bir kampanya daha vardır. Tam 45000 TL gibi bir meblağ sunulur. 300 TL aktarım kuralı söz konusu olmasından dolayı bu işlem hemen yerine getirilmelidir. Üyelik ve iletişim bilgileri gerçek olmalıdır. Aynı zamanda ilgili kampanya içinde var olan 150 tane free spin sayesinde bunları alarak slot oyunlarının bir kısmına para ödemeye gerek kalmadan katılımı sağlayabilirsiniz.

1xbet Arkadaş Bonusu Kaç TL

Arkadaşını getir bonusu kaç TL: Herhangi bir şekilde 1xbet arkadaşını getir bonusu olmadığından siteden değişik kampanyalara katılım yoluna gidebilirsiniz. Cashback bunlardan birisi olarak dikkat çeker. Adından da rahatlıkla anlaşılacağı üzere oyunlarda kaybedilmiş olan paranın bir kısmının geri verilmesi kuralına dayalıdır. Bunun spor betleri ile sınırlı olduğunu unutmayınız. Yüzde 30 oranlıdır.

Aynı zamanda toto oyunlarına özel olarak sunulan daha farklı bir promosyon da öne çıkarken bunun şartlarının basit olması bir avantaj demektir. Siteden erişim sonrasında TV bet oyunlarında var olan jackpot özelliğine sahip kampanyaları da tercih edebilirsiniz.

Diğer hediyeler ve promosyonlar ise şöyledir;

  • 1xbet arkadaşını getir bonusu olmasa bile en az onun kadar avantajlı olması ile dikkat çeken Payfix yöntemine özel olan bir kampanya vardır. Oranı yüzde 25 şeklindedir. Cashback mantığında sunulur.
  • Tabi ki doğum gününe özel olan promosyonun bulunduğunu unutmayalım.
  • Son dönemde en çok kullanılan yatırım yöntemlerinden birisi olan Jeton üzerinden devam ederek paranın yüzde 30’luk kısmını bonus olarak elde edebilirsiniz.
  • Firmanın her zaman en yüksek miktarlı hediyelerinden birisi ise Hyper bonus adıyla dikkat çeker. Bunun yüzde 250 oranlı olduğunu unutmayınız.
  • Payco üzerinden yapılacak aktarımlar ofis tarafından ödüllendirilir ve bunun oranı da yüzde 25 şeklindedir.

Genel olarak bu kampanyalara katılımın çok basit olması firmanın üyeler açısından hem güvenilir hem de cazip olduğunu çok net şekilde gösterir. Önemli olan nokta ise şartların sağlanmasıdır.

S.S.S

1xbet arkadaşını getir bonusu yerine hangi hediyeler alınabilir?

Her zaman 1xbet arkadaşını getir bonusu söz konusu olmadığından bunun yerine ilk üyelik, yatırım, sadakat, cashback en başta olmak üzere değişik kampanyalara anlık katılımı sağlayabilirsiniz. Elbette bunun için özel şartların yerine getirilmesi mühim bir detaydır.

1xbet arkadaşını getir bonusu yerine ilk üyelik bonusu alınabilir mi?

Elbette 1xbet arkadaşını getir bonusu söz konusu değildir ve bundan dolayı hemen ilk yatırım kampanyalarının arasından seçimi gerçekleştirebilirsiniz. Bunların arasında 400 dolar üst limitli olan promosyon öne çıkar. Buna ek olarak Ruble para birimi üzerinden sunulan diğer hediyeyi de unutmayalım.

Yorum yapın