Rulobet Papara

Zar, SıcBo ve Super Bac Bo oyunlarında en iyi oranları mı arıyorsun? Doğru yerdesin? Üstelik Rulobet Papara ile yatırım kolaylığını, yepyeni limitlerle güncelledi. Canlı casino lobisine hızlı giriş için pratik bilgiler burada!

UEFA Şampiyonlar Ligi ve Euro 2024 kazananlarını, en iyi kombine kuponlarınla belirlemek ister misin? Rulobet Papara ile yatırım yolları ve alt- üst limit aralıklarını hemen içeriklerden keşfe başla.

Rulobet Papara ile Yatırım Limitleri Alt Üst

Rulobet Papara ile en az uygulanabilir limitler ve en yüksek yatırım seçenekleri, güvenli sistemimizle daha da konforlu. 3D teknikler yanı sıra şifrelenmiş ödeme ağı ile bilgi güvenliğini de sağlıyoruz.

Maksi Papara ile ücretsiz transferlerini anlık yapar ve 1 TL alt limitten itibaren nefes alır limit opsiyonlarını kullanabilirsin. Üstelik tek seferde 50.000 TL maksimum yatırım seçenekleriyle maksimum alternatifler sunuyoruz. Ekstra yatırım seçeneklerinden birkaç tanesini daha sana özel sıralayalım;

 • Kredi kartı ile anlık, ücretsiz, 1 TL ve 10.000 TL arasında,
 • Hızlı CepBank ile 1 TL ve en yüksek 5.000 TL aralığında,
 • New QR sistemiyle en az 20 TL ve en çok 3.000 TL
 • Mefete ile anlık, ücretsiz işlemler 1 TL ve 50.000 TL arasında,

Yapılırken, Simple Pay Papara ile anlık transferlerinde alt limit uygulamıyoruz. Üst limitte ise 50 bin TL’ye kadar işlemlerini güvenle yapabilirsin. Ödeme grafiklerini güncel olarak incele ve ihtiyacın olan anlarda canlı destek birimine bağlanarak işlem desteği al.

Rulobet Papara Para Çekme Süresi

Rulobet Papara ile çekimlerinde de konfor elde edeceksin. Sitemizde en az para çekim limiti 100 TL olarak uygulanır. Genellikle anlık işlemler veya 12 saate kadar tamamlanan aktivasyonlar sağlıyoruz. Payfix ve Papara gibi tekniklerle yapacağın para çekme işlemlerinde 30 dakika ile 12 saate kadar transfer onayı sağlarız.

Çekimlerinde kullanacağın birkaç farklı yöntem de sana şöyle uygulanabilir;

 • Maksi Papara ile en az 100 TL ve en çok 100.000 TL
 • Mefete ile en az 100 TL ve en yüksek 50.000 TL
 • Banka Havalesi ile en az 100 TL ve en çok 100.000 TL

Aralıklarında işlem yapar, yeni eklenen ödeme araçlarının tamamını görerek profesyonel işlem ağından dilediğin gibi aşamaları sürdürebilirsin.

Para çekme işlemlerinde Rulobet Papara var mı, günde kaç kez işlem yapılır? Para çekimlerinde her üyemiz günde 3 defaya kadar işlem yapabilir. Maksimum çekimler, kullanılır tekniklere göre farklılık gösterir.

Rulobet Papara ile Nasıl Yatırım Yapılır?

Rulobet Papara ile nasıl yatırım yaparım diye merak ediyorsan, bilgilendirme bölümlerimizden de destek alabilirsin. Çevrim içi, komisyonsuz ve anında onaylanan işlemleri yapmak için;

 • Menü üzerinden “para yatırma” sayfasına gel.
 • Ödeme işlemleri tablosundan, yatırım yapacağın tekniği seç.
 • Yatırım miktarını gir ve Papara kart numarasını ekle.
 • Son geçerlilik tarihi ile 3 haneli güvenlik şifresini ekle.
 • Onay için GSM ile gönderilen parolayı gir.
 • Tamam seçeneğine bas ve transferi onayla.

Havale yordamını kullanarak işlem yapmak için canlı yardımdan güncel IBAN numarasını talep edebilirsin.

Rulobet Papara Bonusu Var mı?

Rulobet Papara bonusu güncel olarak bulunmuyor. Ancak hazırladığımız pek çok yatırım bonusunda, Papara tekniği geçerlidir. %20 oranında çevrimsiz yatırım bonusunu alabilir ve maksimum 3.000 TL’ye kadar ekstra bonus faydası elde edebilirsin.

Bu promosyon ile kazanarak para çekimlerini yapmak için ana para çevrimi gereklidir. 1,40 orandan bir katını çevrimlemek ve bonus tutarını da yine 1 kat çevrim etmen halinde kazanabilirsin. Bonusun çevrim oranı 1,60 olarak belirlenmiştir.

Bonusunu çekilebilir olması için 1000 TL para yatırımı yaptığında 200 TL bonus alır ve para çekimini en az 2.400 TL’ye kadar sağlarsın.

S.S.S

Rulobet yatırım bonusu için ne kadar yatırılır?

%20 çevrim şartsız para yatırma bonusunu almak için en az 100 TL ve üzerinde yatırım yapman gerekiyor. Bu bonus ile en fazla 30 bin TL’ye kadar yani bonusun 10 misline kadar kazanç elde edebilirsin.

Rulobet para çekimleri için hangi belgeleri ister?

Rulobet para çekme işlemleri, risk birimimizin gerekli gördüğü durumlarda belge onayı alması ile sağlanır. Kimlik ve ikamet belgeleri mail üzerinden gönderilmelidir. İstendiği halde gönderilmezse, işlemler iptal edilir.

Yorum yapın