Hiltonbet Şikayetleri

Hiltonbet şikayetleri nadir olarak olumsuz yorum alan güvenilir bir sitedir. Bu site içerisinde işlem yapmak istiyorsanız bilgilerinizin doğruluğundan emin olmanız gerekir.

Hiltonbet şikayetleri çok nadir olarak aldığı için sitede işlem yapma konusunda bir sorun ile karşı karşıya kalmazsınız. 10 seneden beri tecrübeye sahip olan bir ekiple birlikte çalışır. Bet sitesi müşterilerine Curacao hükümetinden aldığı lisans ile birlikte hizmet verir. Site BV Orionweg 5C Willemstad Curacao adresine kayıtlıdır.

Hiltonbet Para Çekme Şikayet

Bet sitesinin içerisinde para çekme işlemi yapmak istiyorsanız sitenin ödeme sayfasına ulaşmanız gerekir. Sitenin ödeme sayfasını açtıktan sonra burada yer alan farklı çekim seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz. Bet sitesi içerisinden para çekimi için uymanız gereken çekim limitleri şöyle;

 • Payfix üzerinden par çekme işlemlerini tamamlayabilmek için kendi adınıza bir hesap oluşturmanız gerekir. Hesap oluşturma sonrasında Payfix hesabınızı kullanarak para çekim işlemlerini tamamlayabilirsiniz. En az çekim işlemi yapabileceğiniz tutar 100 TL olarak belirlenmiştir.
 • Bitcoin kullanarak para çekimi yapmak istiyorsanız kendi adınıza bir BTC cüzdanı oluşturmalısınız ve bunun için de borsaya katılmanız gerekir. BTC kullanarak çekim işlemi gerçekleştirebileceğiniz tutar en az 100 TL olarak belirlenmiştir.
 • Banka havalesi üzerinden de para çekim işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Siteden çekim yapabileceğiniz en düşük tutar 100 TL’dir.
 • Papara ile hızlı ve kolay şekilde para çekimi yapmak istiyorsanız daha önce bu ödeme kanalı ile en az 1 kez siteye yatırım yapmış olmanız gerekir. Papara üzerinden çekim işlemi gerçekleştirebilmek için en az 100 TL olacak şekilde talep oluşturmalısınız.

Hiltonbet şikayetleri olmadığı için bu site içerisinde işlem gerçekleştirme konusunda da bir sorun ile karşılaşmazsınız. Bet sitesinde hesabınıza eklenen kazançları kolay şekilde çekebilirsiniz.

Hiltonbet Hesap Doğrulama Şikayet

Hiltonbet sitesinin içerisinde hesap bilgilerinizi doğrulamak istiyorsanız kendi adınıza bir hesap açmanız gerekir. Sitede hesap açmanızın ardından kolay şekilde işlem gerçekleştirmeniz mümkün. Sitenin içerisinde hesap bilgilerinizi doğrulayabilmek için şu işlemleri tamamlamalısınız;

 • Bet sitesi ana sayfasında yer alan üye ol butonun üzerine tıklamanız gerekir.
 • Siteye üye olabilmek için size sunulan üyelik formunu eksiksiz olarak doldurmanız gerekir.
 • Üyelik için site sizden belge talep etme hakkına da sahiptir.
 • Bet sitesinde üyelik gerçekleştirmek için mail adresiniz, cep telefonu numaranız, yaşadığınız ülke, ikamet adresiniz, doğum tarihiniz gibi bilgileri eksiksiz şekilde vermelisiniz. Bu şekilde kolay şekilde sitede hesabınızı açabilirsiniz.
 • Hesabınızı açtıktan sonra site içerisinde canlı destek ile iletişime geçmeniz gerekir.
 • Daha sonrasında bet sitesi size bir mail gönderir.
 • Size gönderilen mail içerisindeki link üzerine tıklayarak hesap doğrulama işlemlerini yapabilirsiniz.

Hiltonbet sitesinin içerisinde yer alan şikayetleri araştırdıktan sonra site içerisinde hesap doğrulama şikayeti olmadığını görebilirsiniz.

Hiltonbet Nereye Şikayet Edebilirim?

Hiltonbet sitesinin içerisinde şikayetlerinizi oluşturmak istiyorsanız sitenin müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Bunun dışına bet sitesinin mail adresine bağlanarak da şikayetlerinizi oluşturmanız mümkün. Bet sitesini hakkında açılmış olan forum sayfaları üzerinden de şikayet edebilirsiniz. Hiltonbet sitesi hakkında şikayet oluşturmanızın ardından bet sitesi size hızlı şekilde geri dönüş yapar.

Site size geri dönüş yaparak sorunlarınızın çözülmesine yardımcı olur. Site hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız şikayet yorumlarını değerlendirmeniz gerekir. Şikayet var mı; bet sitesi hakkında nadir de olsa şikayet yorumu vardır.

Hiltonbet Giriş Şikayetleri, Kapandı Mı?

Hiltonbet sitesinin içerisine giriş yapabilmek için sitenin en son adresine ulaşmalısınız. Sitenin güncellenen adresini aldıktan sonra bu adresi eksiksiz olarak tarayıcınız içerisine girmeniz gerekir.

Adres bilgisini eksiksiz olarak siteye girdikten sonra bet sitesi direkt olarak açılır. Siteyi açtıktan sonra sitede sunulan içerikleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Bet sitesi  dolandırıcı mı; site dolandırıcı değildir ve müşterilerine kaliteli şekilde hizmet vermeyi hedefler.

s.s.s

Hiltonbet ödeme işlemlerinde sorun var mı?

Hiltonbet sitesinin içerisinde ödeme işlemi gerçekleştirme ile ilgili bir sorun yaşamazsınız. Bet sitesinin içerisinde yatırım ve çekim işlemlerini hızlı şekilde tamamlayabilirsiniz.

Hiltonbet canlı destek şikayeti var mı?

Hiltonbet sitesinin canlı desteğine ücretsiz olarak 7 / 24 kolay şekilde bağlayabilirsiniz. Bu site içerisinde canlı destek ile ilgili bir sorun ile karşı karşıya kalmazsınız.

Yorum yapın