Hilbet İletişim

Sektördeki 9. senesini kutlayan Hilbet sitesi kesintisiz iletişime devam ediyor. Hilbet iletişim yolları ile telefon numarasını senin için bulduk. Hangi konuda görüşmek istersin?

Güncel telefon ve erişim hatlarından iletişim sağlamak, üyelik işlemlerini tamamlamak için müşteri temsil birimi ve faaliyetlerini bu içeriklerden hemen keşfetmeye başla. Üyelik için linkler, güvenli ve günceldir.

Hilbet WhatsApp İletişim

Hilbet iletişim yolları arasında canlı sohbetten bahsederek başlayabiliriz. Sitenin WhatsApp kanalı bulunmuyor, ancak “sizi arayalım” bölümleri ile doğrudan telefon görüşmesi sağlayabiliyorsun. Yabancı kaynaklı ve Curaçao merkezli bir platform olduğu için doğrudan telefon numaraları bulunmuyor.

Fakat telefonla görüşmek isteyen kullanıcılar için ana sayfada bulunan “sizi arayalım” menüsü uygulanmaktadır. Bu alan üzerinden telefon numaranı ve bilgilerini bıraktığın zaman hemen müşteri hizmetleri sana istediğin saat aralığında dönüş yapacaktır.

Hangi ulaşım yolları kullanılır, nasıl bağlantıya geçilir? Bunun hakkında bilgi edinmek için hazırladığımız bu içeriklerde sosyal medya hesaplarından da bahsedelim.

Genel olarak Telegram hesapları bulunuyor. Twitter, Instagram kanalları üzerinden veya Threads platformu üzerinden bağlantıya geçebilirsin. Ayrıca Hilbet YouTube kanalı ve Tiktok platformları bulunmaktadır.

Hilbet iletişim ve şikayet çözüm merkezleriyle yapacağın görüşmeler, gizlilik esasları ve koşullarına göre değerlendirilir. Diğer temsilciler ile paylaşılmaz. Canlı takvim, maç sonuçları gibi ana sayfa üzerinden görüntüleyebileceğin bölümler vardır. Ayrıca siteyi nasıl kullanman gerektiği konusunda da yine yardım ve destek bilgilendirmeleri eksiksiz niteliklerde sağlanmıştır.

Hilbet Telegram İletişim

Hilbet iletişim ve destek platformları dahilinde Türkçe, İngilizce, Rusça gibi farklı dillerde temsilcilere bağlanabiliyorsun. Ana sayfaya giriş yaptığında alt kısımda bulunan “HB canlı destek” yazan yeşil beyaz renkle alana tıkla. Bu alanda hemen ad ve soyadını yaz, daha sonra e-posta adresini ekle. Konuşma başlat simgesine dokunarak müşteri temsilcisine anında ulaşabiliyorsun.

Telegram ve Instagram gibi kanallar üzerinden müşteri hizmeti faaliyeti sunulmuyor. Bu kanallar üzerinden sadece güncel bilgilendirmelere dair etkileşimlerden faydalanabilirsin. Resmi sayfalar olarak orijinal hesaplar üzerinden her güncelleme anlık olarak iletilir. Fakat finansal işlemler, üyelik işlemleri gibi konuların tamamında mutlaka müşteri hizmetlerine bağlanman gerekiyor.

Hilbet Canlı Destek İletişim

7 gün 24 saat kesintisiz canlı destek birimleriyle bağlantıya geçebileceğin bu sistemde 365 gün hizmet veren e-posta destek servisi bulunuyor. Belge gönderimi, kimlik doğrulama işlemleri veya kazanç hesaplaması gibi konulara dek her birinde e-posta adresleri üzerinden profesyonel danışmanlar hizmet vermektedir.

Hilbet iletişim için direkt canlı sohbet ekibine bağlanabiliyorsun. Ana sayfa üzerinden giriş sağladığında alt kısımda bulunan canlı desteğe bağlandığında hemen görüşme başlatabilirsin. Canlı sohbet ekibiyle;

  • Kayıt aşamaları ve aktivasyonun için görüşme yapabilirsin.
  • Yatırım ve çekim bilgilerine dair görüşme sağlanır.
  • Kampanyalar ve promosyon işlemlerinde hizmet verilir.
  • Şikâyet ve uyuşmazlıklarda ilgili bağlantı sağlanabilir.

WhatsApp türünde herhangi bir sohbet platformu bu sistemde kullanılmamaktadır. Yalnızca online chat formülünde üyeler ve daha önce üyeliğini almamış, bilgi edinmek isteyen kullanıcılara özel hizmet verilmektedir.

Hilbet şikayet var mı? Şikayet adresi nedir gibi konularda da yine mail adresleri üzerinden şikayet ve uyuşmazlık konularının değerlendirildiğini söyleyelim. Yüksek itibarlı lisans belgesine sahip bir platform olduğu için site üzerinden çözümlenemeyen konularda da lisans merkezi üzerinden hizmet verilir. Uyuşmazlıklarının çözümleriyle alakalı genel olarak bu birim üzerinden görüşmelerini sağlayabilirsin.

Hilbet müşteri temsilcileriyle yapılan görüşmeler genel anlamda verilerin korunması ve gizlilik koşulları kapsamında değerlendirilmektedir. Site genel kullanım koşulları ile uygulanan kurallar, bahis kuralları gibi bilgilendirmeler, ana sayfa üzerinden sunulmaktadır. Ayrıca pratik işlemler için “sıkça sorulan sorular” bölümleri bulunmaktadır.

Daha önceki kullanıcıların ilettiği sorular ve genel işlem detaylarına dair önce bilgi edinebilir ve bu alanlar üzerinden temsilcilere bağlanmaya gerek olmadan işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

S.S.S

Hilbet telefon üzerinden üyelik alınır mı?

Hayır, Hilbet telefon numarasından sadece bilgilendirme ve şikayet talepleri değerlendirilmektedir. Şifre işlemleri ve kişisel bilgiler gerektiği için sadece online platform üzerinden her kullanıcıya özel ve self servis üyelik işlemleri sunulur.

Hilbet kimlik bilgilerini paylaşıyor mu?

Hayır Hilbet sitesi kimlik bilgilerini paylaşmamaktadır. Kişisel verilerin güvenliği kapsamında sisteme eklenen kimlik bilgileri, kişisel bilgilerin hiçbiri paylaşılmaz. Curacao’da lisanslıdır ve global gizlilik koşulları kapsamında hizmet verilir.

Yorum yapın