Hermesbet Şikayetleri Neler?

Hermesbet şikayetleri siteyi deneyimleyen ve elde etmiş olduğu geri bildirimleri diğer kullanıcılar ile paylaşan kişilerin yapmış olduğu olumsuz yorum içeriklerinden oluşuyor.

Hem kumarhane hem de bahis oyunlarını tek bir adres üzerinde birleştiren platform üyelik sistemi sayesinde gerçek kumarhane deneyimi sağlıyor. Bu deneyim kapsamında bazı kişiler olumlu bir site ile karşılaşırken bazı kişiler farklı nedenlerde şikayetler oluşturuyor. Hermesbet şikayetleri kapsamında ilk dikkat çeken nokta ise şikayet sayısının az olması ve bazı çözülmüş şikayetlerinin bulunmasıdır.

Hermesbet Para Çekme Şikayet

Finansal işlemler kullanıcıların para yatırma ve çekme işlemleri gibi adımları tamamlamasını sağlar. Ancak işlemlerin yavaş olması ya da tamamen ödeme taleplerinin reddedilmesi gibi durumlar ile karşılaşılabiliyor.

Hermesbet şikayetleri kapsamında kullanıcıların özellikle bahsettiği 3 farklı konu bulunuyor. Bu konular ve içerikleri genel olarak şu şekildedir;

  • Bazı kişiler çekim talebi oluşturdukları zaman sistemden kaynaklı problemlerin bulunduğunu ve bu çekim işlemlerinin reddedildiğini söylüyor. Reddedilen çekim işleminin ardından ise yeniden farklı bir çekim oluşturduklarını da çekim limitlerinin son derece az olacak şekilde kurallarla düzenlediklerini söylüyorlar.
  • Bazı kişiler elde etmiş oldukları kazançlar ve çekim işleminde yaptıkları taleplerin kesintili olarak hesaplarına yansıttıklarını belirtiyor. Ancak bu durum çözülerek kişilerin mağduriyetleri giderilmiş.
  • Yapılan yorumlar kapsamında bir kişi şartların çok net şekilde kendisine aktarıldığını belirtiyor. Ancak çekim talebinin peş peşe olması durumunda taleplerinin reddedildiğini ve bunun dışında kuralın kendilerine bahsedildiğini söylüyor. İlk yaptığı çekim işleminin 5 dakika içerisinde tamamlandığında belirtiyor. Karşılaşılan problem de çözülerek kişilerin mağduriyeti giderilmiş.

Şikayet var gibi farklı platform içerisinde yapılan incelemeler kapsamında sitenin hem şikayetlere karşı olumlu yaklaştığı hem de kullanıcıların iyi bir ortamda bulunduğu gözlemlenebilir.

Hermesbet Hesap Doğrulama Şikayet

Sitede çok daha güvenilir bir ortamın oluşturulabilmesi amacıyla kişilerden hesap doğrulama adına belgelerin talep edilmesi mümkün oluyor. Bu kapsamda kullanıcılar sitenin talep etmiş olduğu belgeleri en kısa sürede siteye ulaştırmalıdır.

Ancak firma birçok kişiden herhangi belge talebinde bulunmuyor. Gerekli durumlarda ise kısa sürede belgelerin onaylandığı görülüyor. Hermesbet şikayetleri kapsamında hesapların doğrulanması ya da belgelerin onaylanması gibi şikayetler bulunmuyor.

Firmada üyelik oluşturmuş olan kişiler doğrudan üyeliklerini değerlendirmeye başlayabilirler. Üyelik işleminin hemen sonrasında doğrulama yapılması ya da para çekmeden önce bazı belgelerin sunulması gibi şartlar bulunmuyor.

Hermesbet Nereye Şikayet Edebilirim?

Hermesbet şikayetleri ulaştırılmasına yönelik firmanın düzenlediği ve oldukça etkin hizmet sağlayan müşteri hizmetleri ekibi bulunuyor. Bunun için kişiler kendi ihtiyaçlarına ve kolaylıkla kullanabilmesine yönelik seçebilir.

Günümüzde sitenin kullandığı destek yöntemleri arasında canlı destek öne çıkıyor. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet sağlayan ekip ile karşılaştığınız tüm problemleri danışabilirsiniz.

Aynı zamanda kullanıcılar dilerse sosyal medya platformları üzerinden de siteye erişim sağlayabiliyor. Firma müşteri hizmetleri konusunda oldukça gelişmiş bir yapıya sahiptir ve bu nedenle kişiler dilerse mail aracılığı ile de taleplerini iletebilirler.

Mail atılması için kullanılacak olan adres destek@hermesbet.com şeklindedir. Adres ile her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Ancak sitenin geri dönüş süresi 48 saat kadar uzun olabilir.

Arama aracılığıyla da kişilerin müşteri hizmetlerine ulaşması mümkün oluyor. Bunun için + 90 216 826 08 83 numaralı telefonu kullanması gerekecektir. Karşılaştığınız lisans şikayetleri ise complaints@gaminglicences.com adresi üzerinden ulaştırılabilir.

Hermesbet Giriş Şikayetleri, Kapandı mı?

Kesintisiz olarak giriş adreslerini oluşturulmasını sağlayan firma kullanıcılarının her giriş adresinin değişiminde mağdur olmaması amacıyla ardışık sıralı adreslerini anında aktif hale getiriyor.

Buna bağlı olarak da Hermesbet şikayetleri kapsamında kişilerin girişlere yönelik şikayet oluşturmadığı görülüyor. Sınıflar her zaman sosyal medya, arama ya da farklı yollar aracılığı ile siteye erişim sağlayarak güncel girişlerden anında haberdar oluyor.

Tüm incelemeler kapsamında site dolandırıcı mı; problemlerinin büyük bir oranının çözülmüş olması ve az şikayetinin bulunması sitenin dolandırıcı olduğunu düşünmemizi engelliyor.

S.S.S

Hermesbet Şikayetleri Nasıl Çözülür?

Şikayetlerin çözülebilmesi için öncelikle müşteri hizmetlerini talep oluşturmanız gerekir. Oluşturduğunuz talebin ardından firma size kısa süre içerisinde dönüş sağlayarak probleminizin giderilmesine yönelik adımları iletebilir.

Hermesbet Şikayetlerini Siliyor mu?

Sitenin farklı platformlarda yapılan şikayetleri silmesi için herhangi bir yetkisi bulunmuyor. Bu nedenle de site şikayetleri silemez, değiştiremez ya da kullanıcılara bu konu hakkında baskı uygulayamaz.

Yorum yapın