Golegol Şikayetleri

Golegol şikayetleri çok az olduğu için birçok bet tutkunu tarafından tercih edilir. Bet sitesi yüksek tutarlı kazançları elde edebileceğiniz avantajlı bir sitedir.

Golegol sitesi kullanıcılarına tamamen şeffaf ve adil şekilde hizmet vermesi ile bilinir. Curacao hükümetinden aldığı lisans ile birlikte hizmet veren bet sitesi Hollanda Antilleri ile birlikte hizmet verir. Site 2018 senesinden bugüne kadar kusursuz olarak hizmet vermesi ile bilinir. Golegol şikayetleri olmadığı için bu sitede işlem yapma konusunda bir sorun ile karşılaşmazsınız.

Golegol Para Çekme Şikayet

Golegol sitesinin içerisinde para çekme işlemi yapmak istiyorsanız site ana sayfasında yer alan finansal işlemler sayfasını açmanız gerekir. Finansal işlemler sayfasının açılmasının ardından verilen kategoriler arasından para çekme seçeneğinin üzerine tıklamanız gerekir.

Para çekme için çekim limitlerinin dışına çıkmadan hareket etmeniz gerekir. Sitenin içerisinde hızlı ve sorunsuz olarak çekim işlemi yapabilirsiniz. Bet sitesinden para çekme işlemini tamamlayabilmek için belirlenen limitlerin dışına çıkmadan işlem yapmanız gerekir. Para çekme için sırası ile şu adımları tamamlamanız gerekir;

 • Sitenin içerisinde yer alan hesabım butonuna tıklamanız gerekir.
 • Hesabım sayfasında bulunan ödeme sayfasını açmanız gerekir.
 • Ödeme sayfasının açılmasının ardından burada size birçok farklı ödeme seçeneği sunulur.
 • Size sunulan ödeme seçeneklerinin arasından istediğinizi seçebilirsiniz.
 • Bet sitesine para çekimi yapabilmek için en az 100 TL tutarında işlem yapmanız gerekir.
 • Para çekme işlemleri hızlı şekilde tamamlanır.
 • Bet sitesinden para çekme için en yüksek limitlerin dışına çıkmadan hareket etmeniz gerekir.

Site içerisinde şikayetleri araştırdıktan sonra bet sitesi için herhangi bir çekim sorunu olmadığını görebilirsiniz. Bet sitesinden para çekme için canlı destek üzerinden de taleplerinizi oluşturabilirsiniz.

Siteden çekim yapmak istiyorsanız hesabınızda belirli bir tutarda kazanç olması gerekir. Bu şekilde bet sitesinde elde ettiğiniz kazançlarınızı kolay şekilde çekebilirsiniz. Siteye yatırım yaptıktan sonra herhangi bir alanda kullanmadan direkt olarak çekim yapamazsınız.

Golegol Hesap Doğrulama Şikayet

Golegol sitesinin içerisinde hesap doğrulama işlemlerini tamamlayabilmek için ilk olarak kendi adınıza bir hesap oluşturmanız gerekir. Site içerisinde hesap açmak istiyorsanız sırası ile şu işlemleri tamamlamalısınız;

 • Site ana sayfasının en üst kısmında bulunan hesap aç butonun üzerine tıklamalısınız.
 • Daha sonrasında hesap açmak için sizden talep edilen belgeleri ve bilgileri eksiksiz olarak vermelisiniz.
 • Bilgilerinizi siteye verdikten sonra site içerisinde hesap açabilirsiniz.
 • Bet sitesinde hesap açmanızın ardından site size mail üzerinden bir hesap doğrulama linki gönderir.
 • Bu linki kullanarak hızlı ve kolay şekilde hesabınızı doğrulayabilirsiniz.

Şikayet var sayfasını açtıktan sonra bet sitesi hakkında herhangi bir şikayet olmadığını görebilirsiniz. Site hakkındaki şikayetleri forum sayfaları üzerinden de görüntülemeniz mümkün.

Golegol Nereye Şikayet Edebilirim?

Golegol sitesinin içerisinde şikayet oluşturma konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Sitede hızlı şekilde şikayet oluşturmak istiyorsanız müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanabilirsiniz.

Temsilciniz ile görüşerek sitede yaşadığınız sorun ya da sorunlar için siteyi bilgilendirebilirsiniz. Bu şekilde bet sitesi size geri dönüş yapar ve mağduriyetinizin giderilmesini sağlar. Bet sitesine mail adresi üzerinden ulaşarak da sitede yaşadığınız sorunlar için şikayette bulunabilirsiniz.

Bet sitesi müşterilerine kaliteli şekilde hizmet verdiği için bu site içerisinde işlem gerçekleştirme ile ilgili olarak bir sorun yaşamazsınız. Bet sitesi yüksek kazandırma oranlarına sahiptir ve site içerisinde birçok farklı içerik müşterilere sunulur.

Golegol Giriş Şikayetleri, Kapandı Mı?

Golegol giriş adresini BTK tarafından gerçekleştirilen engellemelere takılmadan hizmet verebilmek için yeniler. Site adresini güncellemeden önce müşterilerine bu güncelleme ile ilgili olarak bilgilendirme yapar. Bununla birlikte adres değişikliğinin sonrasında resmi sosyal medya hesapları üzerinden de adres değişikliğini herkese açık şekilde paylaşır.

S.S.S

Golegol canlı destek şikayeti alır mı?

Golegol sitesinin içerisinde 7 / 24 kesintisiz ve ücretsiz şekilde canlı destek hizmeti alabilirsiniz. Sitenin canlı desteğine istediğiniz her an sorun yaşamadan bağlanmanız mümkün.

Golegol para yatırım işlemlerinde sorun var mı?

Golegol sitesinin içerisinde para yatırımı gerçekleştirme konusunda bir sorun ile karşılaşmazsınız ve yatırım işlemleri hızlı şekilde tamamlanır.

Yorum yapın