Celtabet Para Yatırma Yolları

Celtabet para yatırma yolları ile ister mobilden ister masaüstünden hemen transfer yapabilirsin. Komisyonsuz, kolay ve ekstra güvenli tüm ödeme tekniklerini senin için geliştirdik.

Bonus kazandıracak ödeme yolları ile en kolay alt limitleri kullanabilirsin. En az ve en çok yatırım miktarlarını, casinodaki favori oyunun için yeniledik. Hemen işlem seçkilerini keşfetmeye başla.

Anında Kredi Kartı İle Para Yatırma

Celtabet para yatırma yolları yeni eklenen tekniklerle daha canlı hale geldi. Online menü üzerinden hemen görebilirsin. Kredi kartlarıyla yapılacak işlemler 1 TL alt limitten sağlanır. Üstelik Türkiye’de ve dünyada geçerli olan tüm Visa özelliğindeki kredi kartlarını kullanabilirsin.

Anında Kredi Kartı mekanizması ile tek seferde yatırılabilir en yüksek tutar ise 10.000 TL’ye kadar sağlanıyor. Online günümüz ekstra güvenli olduğu için kredi kartı bilgilerini ya da TC kimlik numaranı sorunsuz şekilde girebilirsin. İşlemleri anında hemen sürelerde gerçekleştirebiliyor ve oyuncu hesabına eklenen bakiyeyi istediğin tüm oyunlarda kullanmaya başlayabiliyorsun.

İşlem esnasında yardıma ihtiyacın olursa 7-24 müşteri hizmetlerimize canlı şekilde bağlayabilirsin.

Anında Mefete İle Para Yatırma

Anında Mefete ile minimum 1 TL ve maksimum 100.000 TL aralığında 7/24 transferini gerçekleştirebilirsin. Mefete cüzdanlar ile kolay ve ekstra güvenli tüm işlemler yapılıyor. Cüzdan veya hesap numarası üzerinden IBAN bilgilerini girerek hemen transferlerini gerçekleştirebilirsin.

Günün her saatinde güvenli şekilde para yatırma ve para çekme işlemlerini, lisans kurallarımıza göre uyguluyoruz. Firmamızın önceden aldığı uluslararası betting kuralları dahilinde tüm finansal transferlerin sorunsuz yapılır. Ödeme işlemlerine dair de şikayetlerimiz bulunmuyor ve bu konuda müşterilerimizin memnuniyetini %100’e yakın oranlarda sağlıyoruz.

Payfix İle Para Yatırma

Celtabet para yatırma yolları listesinde 30’a yakın araç bulunuyor. Hem ulusal hem de uluslararası tüm ödeme tekniklerini ana sayfamızdan girişle görüntüleyebilirsin.

Payfix ile;

 • En az yatırım miktarı 25 TL’dir.
 • Maksimum yatırım miktarı 250.000 TL’dir.
 • 24 saatlik zaman dilimi içerisinde herhangi bir işlem sayısı kısıtlaması bulunmuyor.
 • Yatırımlardan sonra çekimler için en az 2 saat süre geçmesi gerekiyor.
 • Payfix mobil cüzdan üzerinden transfer yapabilir ya da anında havale sistemini kullanabilirsin.
 • İşlemlerinde komisyon kesilmez ve transferler anında hemen tamamlanır.

Ödendibil Havale İle Para Yatırma

Celtabet para yatırma yolları listesinde en yaygın olarak kullanılan tekniklerden birisi Ödendibil platformdur. Hızlı ve ekstra güvenli şekilde uygulanan bu sistem sayesinde yatırım ve çekim işlemlerini daha kolay şekilde sağlayabilirsin.

Ödendibil Havale ile;

 • En az yatırım miktarı 1 TL’den başlar.
 • Günlük en yüksek yatırım miktarı 500.000 TL’dir.
 • Tüm bankalar ve tüm kredi kartları ile senkronizasyon sağlanır.
 • Mobil uygulama seçeneğiyle saniyeler içerisinde transferini yapabilirsin.

Bitcoin İle Para Yatırma

Bitcoin ile yatırımların, tüm platformlara göre çok daha hızlı sağlanıyor. Üstelik günlük 1.000.000 TL maksimum yatırım seçeneklerini de geliştirdik. Bitcoin ile yapacağın para yatırma işlemlerinde minimum alt miktar 20 TL olarak belirlenmiş ve ücretsiz transfer seçenekleri eklenmiştir.

Curaçao eGaming lisans belgesiyle tüm deposit işlemlerini sorunsuz sağlıyoruz. Bitcoin ve seçili kripto para birimlerini kullanarak yatırımlarını ve çekimlerini daha yüksek oranlardan sürebilirsin.

Btc ile para yatırma için üyelik sayfasına giriş yapman gerekiyor;

 • Para yatırma bölümüne giriş yap ve buradan Bitcoin’i seç.
 • Ne kadar yatırım yapacağını Türk Lirası olarak ve minimum 20 TL’den itibaren ekle.
 • Kripto cüzdan adresini eklemek için sistem üzerinden üretilen transfer kodunu kopyala.
 • Kripto para platformuna giriş yap ve para gönderme menüsü üzerine sipariş kodunu ekle.
 • İşlemini sağla ve sonra belirtilen linki yine kopyala.
 • Daha sonra menümüzde bulunan para yatırma formu üzerine işlem yaptığına dair bu transfer kodunu ekleyebilirsin.

Ödeme işlemlerinin tamamını destek panellerimiz üzerinden görüntüleyebiliyorsun. Sorunsuz transferlerin için “nasıl yapılır?” bölümlerini eksiksiz olarak hazırladık. Buna ek olarak müşteri hizmetlerimiz gün boyu faaliyetlerine devam eder.

S.S.S

Para yatırma bonusu ne kadar alınır?

Para yatırdığın miktara ve bonusun miktarına bağlı olarak alabilirsin. Genel menümüzde bulunan yatırım bonusları ile 10 katına veya 30 katına kadar kazanırsın ve üzeri miktarlar düzenlenir.

Para yatırırken başkasının hesabını kullanabilir miyim?

Hayır, tıpkı çekimlerde olduğu gibi başkalarının hesabından yatırım yapılmaz. Ticari hesaplardan veya farklı isimlere alınmış mobil/ dijital cüzdanlar üzerinden yatırım yapılmaz. Ancak sanal para kartları geçerlidir.

Yorum yapın